ASTROLOJİ 806 Görüntülenme 29.09.2018 00:10

Hande Kazanova - Haftalık Oğlak Burcu 1 - 7 Ekim 2018 Yorumu

Günlük rutin işlerinizle haftanız başlıyor sevgili Oğlak ve yükseleni Oğlak olanlar. Oğlak burcunu bu hafta neler bekliyor? Astrolog Hande Kazanova haftalık Oğlak burcunu yorumladı.

Venüs gerilemesi Oğlak burcunu nasıl etkileyecek? İşte Astrolog Hande Kazanova'nın 1 - 7 Ekim 2018 haftası için yaptığı Oğlak burcu haftalık yorumlarının detayları...

Bu ay kariyer ve iş ile ilgili konularda güzel konuşmalar önemli bir takım adımlar sizi destekleyecek. Arkadaşlarınızla olan bağlantılarınızda dikkat etmeniz gereken bir dönem olacak ve bu ay içersinde bazı arkadaşlarınızla sıkıntı ve problemlerin su yüzüne çıktığını göreceksiniz. Bu hafta kariyeriniz ve işinizle ilgili önemli konuşmalarınızda bir takım aksilikler olabilir. Fikirlerinize gereken desteği bulamadığınızı görebilirsiniz, olayların arkasındaki nedenleri fazlasıyla irdeleyebilir şüpheci bir takım yaklaşımlar sergileyebilirsiniz. Bu hafta Cuma günü gerileyen Venüs, sizin sosyal çevre ve arkadaşlık alanlarınızda gerileyecek. Ekim sonuna kadar arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde bir takım sıkıntılarla karşılaşma ihtimaliniz var. Diğer taraftan daha önceden tanıdığınız, uzun zamandır ihmal ettiğiniz, görüşmediğiniz eski arkadaşlarınız bu dönemde karşınıza gelebilir. Bu süreçte yeni bir ortama giriyorsanız, yeni insanlarla tanışıyorsanız eğer bu insanların kadersel temalarla hayatınızda olacağını bilmelisiniz. Bu sıkıntıların size öğreteceğini çok önemli olaylar olacak sevgili Oğlak’lar. Bu olaylardan dersinizi almayı unutmayın. 8 yıllık bir döngü ile gelecek olan bu Venüs gerilemesi 2010 yılının Ekim - Kasım ayına benzer konu ve olayları çözülmek üzere tekrar karşınıza getirebilir. Bu dönem içersinde yeni bir proje’ye kalkışmayın var olanı korumaya çalışmak sizi sıkıntılardan kurtaracaktır.

Sitene Ekle