ASTROLOJİ 6.132 Görüntülenme 03.11.2018 00:11

Hande Kazanova Haftalık Kova Burcu Yorumu - 5 - 11 Kasım 2018

5 - 11 Kasım 2018 haftasında Kova burcunu neler bekliyor? Astrolog Hande Kazanova haftalık burç yorumlarında Kova burcunu inceledi. Aşk, ekonomi, aile ve sağlık konularında burcunuz size ne diyor?

Hızlı gelişmelerle dış ortamlardan alacağıız haberlerle haftanız başlıyor sevgili Kova ve yükseleni Kova olanlar. Astrolog Hande Kazanova 5 - 11 Kasım 2018 haftası haftalık burç yorumlarını cevapla.tv'de inceledi.

Değişik ortamlarda farklı insanların yanında olmak isteyebilirsiniz. Uzak yerlerden alacağınız güzel haberlerle bu Pazartesi hayatınız keyiflenebilir. Aynı zamanda bu Pazartesi ve Salı önemli kararlar almamanız gerekiyor. Çünkü Çarşamba günü bir Yeni Ay gerçekleşecek bu Yeni Ay’ı kariyer ve iş alanlarınızda yaşayacaksınız. Kariyer ve iş alanlarınızda almak istediğiniz önemli kararlar, atmak istediğiniz adımlar varsa bu Yeni Ay ile beraber gönül rahatlığıyla istediğiniz sonuçları elde edeceksiniz. Son kez Jüpiter’den aldığınız desteklerle işlerinizde güzel bağlantılar içersine gireceksiniz. Arkadaşlıklarınızdan yana güzel şanslar ve fırsatlar karşınıza gelecek. Geçtiğimiz yıllarda arkadaşlıklarınızı gözden geçirdiğiniz bir döngüydü şimdi artık çevreniz değişmeye başlıyor. Yeni insanlar tanışabilir, yeni arkadaşlıklar, gruplar, takım çalışmaları içersinde kendinizi bulabilirsiniz ama bu alanda güzel fırsatların karşınıza geldiğini göreceksiniz. Bu alanda birden fazla iş ile uğraşıyorsanız gelirlerinizi arttıracağınız bir yıl içersinde olacaksınız. Seyahat halindeyseniz, tatildeyseniz hareketli bir haftasonu sizi bekliyor olacak. Haftasonu ise hayatı daha güçlü etkilerle üzerinizde hissedeceksiniz.

Sitene Ekle