ASTROLOJİ 1.209 Görüntülenme 29.09.2018 00:11

Hande Kazanova - Haftalık Kova Burcu 1 - 7 Ekim 2018 Yorumu

Keyifli etkilerle haftanız başlıyor sevgili Kova ve yükseleni Kova olanlar. Kova burcunu bu hafta neler bekliyor? Astrolog Hande Kazanova haftalık Kova burcunu cevapla.tv'ye yorumladı.

Venüs gerilemesi Kova burcunu nasıl etkileyecek? İşte Astrolog Hande Kazanova'nın 1 - 7 Ekim 2018 haftası için yaptığı Kova burcu haftalık yorumlarının detayları...

Pazartesi gününden sonra işiniz, gücünüz günlük yapılması gereken konu ve olaylara daha fazla kendinizi kaptıracaksınız. Ekim ayında seyahatleriniz ön planda olacak. Seyahatler, uzaktan alınacak haberler, eğitim konuları, kendinizi geliştireceğiniz alanlara daha fazla yatırım yapmak isteyeceksiniz. Göz önünde olduğunuz ve kariyerinizi ilgilendirecek konu ve olaylarda sıkıntı ve sorunlarda Ekim ay’ı boyunca karşınıza gelebilir. Eğer öğrenciyseniz, eğitimle ilgili halletmeniz gereken konu ve olaylarla varsa bu alanlarda biraz sıkışmalar devrede olabilir yada uzak çevrede iş yaptığınız insanlara karşı biraz şüpheci yaklaşacak, kolay ikna olmayacak, inanmayacaksınız sevgili Kova’lar. Cuma günü Venüs, Akrep burcunda gerilemeye başlıyor. Kariyer ve iş alanlarınızda kadınlarla olan bağlantılarınıza dikkat etmeniz gerekicek. Beraber iş yaptığınız, yola çıktığınız insanlarla olan bağlantılarınızda sıkıntı ve problemler gün yüzüne çıkabilir. Toplum önünde bir takım ilişkiler meyilliyseniz, konuşmalarınız varsa bazı organizasyonlarda bozukluklar karşınıza çıkabilir. Aynı zamanda evlilik ile ilgili adımlar desteklenmeyecek. Daha önceden iş birliği içersinde olduğunuz insanlarla bağlantılarınız artacak. 2010 yılının Ekim ve Kasım aylarında yaşadığınız konuların benzerlerini bu ay yaşabilirsiniz.

Sitene Ekle