ASTROLOJİ 6.043 Görüntülenme 03.11.2018 00:01

Hande Kazanova Haftalık Koç Burcu Yorumu - 5 - 11 Kasım 2018

5 - 11 Kasım 2018 haftasında Koç burcunu neler bekliyor? Astrolog Hande Kazanova haftalık burç yorumlarında Koç burcunu inceledi. Aşk, ekonomi, aile ve sağlık konularında burcunuz size ne diyor?

Haftaya özel hayatınıza ilişkilerinize odaklanarak başlayacaksınız sevgili Koç ve yükseleni Koç olanlar. Astrolog Hande Kazanova 5 - 11 Kasım 2018 haftası haftalık burç yorumlarını cevapla.tv'de inceledi.

16 Kasım’a kadar Venüs ikili ilişkiler, özel hayat ve ortaklaşa adımlarınızda sizi test edebilir ve bu alanlarda ilişkilerinizde sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bu hafta Çarşamba günü Akrep burcunda bir Yeni Ay gerçekleşecek. Bu Yeni Ay ortak parasal konularda atacağınız adımlarını destekleyen bir Yeni Ay olacak. Ortak parasal konularda, ödemelerinizde, kredi, vergi konularında adım atmak istiyorsanız biraz hızlandırılmış şekilde devreye koymaya özen gösterin. Perşembe günü itibariyle seyahat, eğitim, medya, hukuk, ithalat, ihracat, yabancılarla yapılacak olan işlerde şanslı olacağınız bir döngü içersine giriyorsunuz. 1 yıl boyunca iyi bir öğrenci olacak, kendinizi geliştirmekten alıkoyamayacaksınız. Haftasonu güzel etkiler devrede olacak. Cuma günü kadın - erkek ilişkilerinde sıkıntı ve problemlerinizi gidermek anlamında hayat size gülümseyebilir. Yeni gelecek haftada önemli insanlardan alacağınız desteklerle yolunuzda ilerleyebilirsiniz.

Sitene Ekle