ASTROLOJİ 513 Görüntülenme 29.09.2018 00:01

Hande Kazanova - Haftalık Koç Burcu 1 - 7 Ekim 2018 Yorumu

Ekim ayına iletişiminiz yüksek bir şekilde başlayacaksınız sevgili Koç ve yükseleni Koç olanlar. Koç burcunu bu hafta neler bekliyor? Astrolog Hande Kazanova haftalık Koç burcunu yorumladı.

Venüs gerilemesi Koç burcunu nasıl etkileyecek? İşte Astrolog Hande Kazanova'nın 1 - 7 Ekim 2018 haftası için yaptığı Koç burcu haftalık yorumlarının detayları...

Bu ay ikili ilişkiler ve özel hayatınız mercek altında. Karşı tarafın gözünden kendinizi görmek, ilişkinizle bütünleşmek ve sevdiğiniz insanın konuşma ve görüşmelerine önem vermek sizin için önemli olacak. Yalnız Çarşamba günü göz önünde olacağınız ortamlarda toplum içinde birbirinizi anlamak ve ortak payda da buluşmak kolay olmayabilir. Ortaklaşa bir işiniz varsa, ortağınızla olan bağlantılarınızda aynı sıkıntı ve problemlere maruz kalabilirsiniz. Kolay ikna olmayacaksınız şüpheci davranacaksınız. Bu dönemde her işin altında bir bit yeniği arayacaksınız. Cuma günü Venüs, Akrep burcunda gerileyecek. Venüs, sizin ortak para alanlarınızda gerileyecek sevgili Koç’lar. Parasal konularda bir takım sıkıntı ve sorunlar karşınıza gelebilir, eşinizin parası ile ilgili bir takım bozulmalar ve sorunlarla karşılaşmanız yüksek. Bu dönem içersinde kimseye borç vermeyin, kimseden borç almayın.

Sitene Ekle