ASTROLOJİ 5.324 Görüntülenme 03.11.2018 00:03

Hande Kazanova Haftalık İkizler Burcu Yorumu - 5 - 11 Kasım 2018

5 - 11 Kasım 2018 haftasında İkizler burcunu neler bekliyor? Astrolog Hande Kazanova haftalık burç yorumlarında İkizler burcunu inceledi. Aşk, ekonomi, aile ve sağlık konularında burcunuz size ne diyor?

Haftaya keyif dolu, eğlence dolu etkilerle başlıyorsunuz sevgili İkizler ve yükseleni İkizler olanlar. Astrolog Hande Kazanova 5 - 11 Kasım 2018 haftası haftalık burç yorumlarını cevapla.tv'de inceledi.

Çocuğunuz varsa çocuğunuzla ilgili konu ve olaylar devrede olabilir. Daha önceden tanıştığınız ve bir arada olmaktan keyif aldığınız insanlarla vakit geçirebilirsiniz. Çarşamba günü bir Yeni Ay gerçekleşiyor iş, hizmet, sağlık alanlarınızda oluşacak. İşinizle ilgili konularınızda önemli adımlarınızı başlatabileceğiniz bir Yeni Ay yaşayacaksınız. Sağlığınızla ilgili almak istediğiniz kararlarınızı bu Yeni Ay ile beraber uygulamaya koyabilirsiniz. Perşembe günü Jüpiter, Yay burcuna geçiyor. 1 yıl boyunca ikili ilişkiler ve özel hayat alanınızda güzel şanslar ve fırsatların karşınıza geldiğini göreceksiniz. Evlenmek mi istiyorsunuz, yeni bir ilişkiye mi başlamak istiyorsunuz, ilişki yaşıyorsanız hayatınızdaki insanın hayatında güzel gelişmelerin yaşandığı bir döngü olacak. Taşınma, hukuki meseleler, yer değiştirme gibi alanlarda da hayat size göz kırpıcak. Geçtiğimiz senelerde partnerinizle aranıza koyduğunuz mesafenin artık yok olduğunu göreceksiniz. Cuma günü özel hayatınızda güzel fırsatlar karşınıza gelirken karşı cinsle anlaşmak kolay olacak güzel bir seyahat planını tasarlayabilirsiniz.

Sitene Ekle