ASTROLOJİ 1.422 Görüntülenme 14.04.2018 11:00

Hande Kazanova Haftalık İkizler Burcu Yorumları (16 - 22 Nisan 2018)

Haftanız sosyal çevre ve arkadaşlık alanınızda gerçekleşecek Yeni Ay ile başlıyor sevgili İkizler ve yükseleni İkizler olanlar. Astrolog Hande Kazanova burcunuzun karnesine baktı.

Sosyal çevrenizle ilgili konular, geleceğinizi ilgilendiren işler, takım çalışmaları, organizasyonlar, davetler, aktiveler, yeni insanlar tanışma, yeni ortamlara girme gibi yepyeni bir döngü başlıyor bu yeni ay ile beraber sevgili İkizler ve yükseleni İkizler olanlar. 

Süpriz gelişmelere açık olacaksınız. Sosyal çevre alanlarınızda belki arkadaşlarınızın başına gelecek bir olay yada sizin onlarla beraber yaşayacağınız konu ve olaylar hızlanabilir. Bununla beraber kendinizi bir anlamda öncü ve şanslı hissedebilirsiniz. İş ile ilgili konularda hala anlamlandıramadığınız ve yerine oturtamadığınız konular gündeminizde yer alabilir. Kendinize fazlasıyla dönük olabilirsiniz. Kendinize dönük olmaktan kaynaklı olarak işlerinizde de ufak tefek sıkıntılar bu hafta içersinde devrede olacak.

Çarşamba günü beklenmedik bir davet veya etkinlik içersinde olabilirsiniz. Maddi konular ve ortaklaşa alanlarda Satürn sizi destekliyor. 2 yıl boyunca bu alanlarda önemli sorumluluklar üstleneceğiniz bir döngü içersindesiniz. Özellikle çarşamba günü Satürn'ün gerilemesiyle beraber olanları gözden geçireceksiniz. Cuma gününden sonra kendinizi biraz geri plana çekeceksiniz sevgili İkizler.

Sitene Ekle