ASTROLOJİ 300 Görüntülenme 29.09.2018 00:03

Hande Kazanova - Haftalık İkizler Burcu 1 - 7 Ekim 2018 Yorumu

Ekim ayı kişisel istek ve beklentilerinizle başlayacak sevgili İkizler ve yükseleni İkizler olanlar. İkizler burcunu bu hafta neler bekliyor? Astrolog Hande Kazanova haftalık İkizler burcunu yorumladı.

Venüs gerilemesi İkizler burcunu nasıl etkileyecek? İşte Astrolog Hande Kazanova'nın 1 - 7 Ekim 2018 haftası için yaptığı İkizler burcu haftalık yorumlarının detayları...

Kendi fikirleriniz ve düşünceleriniz bu ay başında daha fazla ön planda olabilir. Duygusal meseleler çabuk değişebilir, alacağınız kararlar, karşınıza gelecek olan konuşmalarda duygu iniş çıkışlarınızı hayatınızda yüksek bir şekilde hissedeceksiniz. Bu hafta önemli haftalardan bir tanesi. Aşıksanız, hayatınızda biri varsa, çocuğunuz varsa onunla olan bağlantılarınızda bir takım sıkıntı ve sorunlar karşınıza gelebilir. Fikirsel olarak birbirinizi anlamakta zorlanabilir, dramatik olaylar içersinde kendinizi bulabilirsiniz. Kolay kolay bir şeye inanmayacaksınız sevgili İkizler. Özellikle hayatınızda birisi varsa tutkularınızla hareket etmek sizi biraz zorlayacak. Cuma günü Venüs geriliyor. Venüs sizin iş, hizmet, sağlık alanlarınızda gerileyecek. İş hayatınızda günlük hayatınızın akışında bir takım sıkıntı ve problemlerle karşılaşma ihtimalinizi karşınıza getirebilir. Venüs 40 gün boyunca gerileyecek. Daha önceden çalıştığınız kadınlarla bağlantılarınız artabilir. Yeni bir işe başlamak, yeni bir proje’ye adım atmak bu dönem içersinde çok fazla tavsiye edilmez. Sağlığınızla ilgili konuları da gözden geçirmek aklınızın bir köşesinde bulunsun. 8 yıl önce yaşadığınız olayların benzeri yeniden karşınıza gelebilir sevgili İkizler.

Sitene Ekle