ASTROLOJİ 9.678 Görüntülenme 26.11.2018 08:55

Hande Kazanova Haftalık Burç Yorumlarını inceledi

Astrolog Hande Kazanova 26 Kasım - 2 Aralık 2018 haftası haftalık burç yorumlarını inceledi. Bu hafta burçları neler bekliyor? İşte Merkür gerilemesinin çarpıcı etkileriyle haftalık burç yorumları...

26 Kasım - 2 Aralık 2018 haftası haftalık burç yorumlarında bu hafta burçların başına neler gelecek? Astrolog Hande Kazanova burç yorumlarını cevapla.tv izleyecileri için inceledi. 

Haftaya ailevi konulara odaklanarak giriş yapıyorsunuz. Eviniz, yuvanız daha fazla sizi besleyecek konular ön plana geçebilir. Bu hafta güvenlik duygunuzun etkin bir şekilde hayatınızda yer ettiğini görebilirsiniz. Şanslı haftalardan bir tanesi olcak. Daha önceden konuşulmuş, yarım kalmış, tamamlanmamış işlerde güzel etkileşimler devrede olacak. Pazartesi ve Çarşamba günleri bu anlamda iyi kullanmaya özen gösterelim. Yine ağır işlerde gücünüzü ortaya koyabileceğiniz haftalardan bir tanesi. Cumartesi günü Merkür, Akrep burcuna geçerek gerilemeye devam edecek. 8 Aralık’a kadar özellikle iletişimsel işlerinizde duygusal yapınızla hareket edebilir, geçmiş konu ve olaylarla daha fazla ilgilenebilirsiniz bu dönemde. Parasal konularda önemli işleriniz ve adımlarınıza dikkat etmekte fayda olacak. Pazar günü Venüs, Akrep burcuna geçiyor ve ilişkilerinizde biraz daha derin ve tutkulu hareket edeceğiniz bir dönem başlıyor.

Sitene Ekle