ASTROLOJİ 1.217 Görüntülenme 18.11.2018 00:04

Hande Kazanova - Haftalık Burç Yorumları Yengeç Burcu

Haftaya koşturmalarınız yüksek bir şekilde başlayacaksınız sevgili Yengeç ve yükseleni Yengeç olanlar. Hande Kazanova 19 - 25 Kasım 2018 haftası haftalık Yengeç burcunu inceledi.

Hande Kazanova 19 - 25 Kasım 2018 haftası haftalık Yengeç burcunu bu hafta neleri beklediğini cevapla.tv'ye anlattı. Bu hafta Yengeç burcunu neler bekliyor? Merkür gerilemesi ve Dolunay Yengeç burcunu nasıl etkileyecek?

Eğer çalışıyorsanız iş hayatınızın daha fazla önem kazandığı ve bu alanlarda mücadele ettiğiniz bir hafta olacak. Çalışmıyorsanız da toplumsal işler, diğer insanlarla yapılacak olan işler devreye girebilir ve daha fazla kalabalıklar arasında olmak isteyebilirsiniz. Atik, cesur ve biraz düşüncesiz hareketlerle haftanız başlayacak. Salı günü dış ortamlarda yabancılarla yapılacak olan işler, diğer insanlardan alınıcak destekler önemli olurken, bu alanlarda disipline olmak kolay olmayacak. Karşınıza fırsatlar gelebilir ama siz bu fırsatları istediğiniz gibi değerlendiremeyebilirsiniz. Perşembe günü Güneş, Yay burcuna geçiyor. İş, hizmet, sağlık konularınız hızlanıyor. Kimliğinizi daha fazla iş hayatınızda göstermeye başlıyorsunuz. Diğer insanlar için bişeyler üretmek, verimli olmak bu dönemde önemli olacak. Merkür bu alanlarınızda geriliyor. İş hayatınızda kendinizi ön plana çıkartarak, neler yapabileceğiniz konusunda düşünerek bütün durumları toparlayacağınız bir döngü olacak. Cuma günü bir Dolunay gerçekleşiyor ve siz bi olayın iç yüzüyle uğraşmak durumunda kalabilirsiniz.

Sitene Ekle