ASTROLOJİ 2.353 Görüntülenme 18.11.2018 00:09

Hande Kazanova - Haftalık Burç Yorumları Yay Burcu

Bu haftanın en keyifli başlangıcını yapacak burçların başında siz geliyorsunuz sevgili Yay ve yükseleni Yay olanlar. Hande Kazanova 19 - 25 Kasım 2018 haftası haftalık Yay burcunu inceledi.

Hande Kazanova 19 - 25 Kasım 2018 haftası haftalık Yay burcunu bu hafta neleri beklediğini cevapla.tv'ye anlattı. Bu hafta Yay burcunu neler bekliyor? Merkür gerilemesi ve Dolunay Yay burcunu nasıl etkileyecek?

Ay, Koç burcundayken haftaya giriş yapıyorsunuz. Sizde bu hafta başında keyifle hareket edeceksiniz. Bu hafta başında güzel haberlerle karşılabilirsiniz. Salı günü ailevi alanda güzel şanslar karşınıza gelecek. Perşembe günü Güneş sizin burcunuza geçiyor artık derin bir nefes alabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili konularda güzel sonuçlar alacağınız bir döngüye giriyorsunuz. Kendinize olan güveniniz yerine gelmeye başlayacak, kendinizi güçlü hissedeceksiniz, planlarınız için hareket etmeye başlayacaksınız. Merkür hala sizin burcunuzda geriliyor bu yüzden ay sonuna kadar büyük girişimlerden kaçının. Bazı konuların üzerinden tekrar tekrar geçmeniz gerekebilir. Yanlış anlaşılmalarada açık bir döngü içersinde olacaksınız. Cuma günü oluşan Dolunay özel hayatınız ve ikili ilişkilerinizde hassas konuları karşınıza getircek. Bu dönemde bir insanla tanışabilirsiniz, var olan bir ilişkiniz varsa adını koyabilirsiniz. Belkide önemli bir takım kararlar bu Dolunay’da karşınıza gelebilir.

Sitene Ekle