ASTROLOJİ 2.141 Görüntülenme 18.11.2018 00:07

Hande Kazanova - Haftalık Burç Yorumları Terazi Burcu

Bu hafta başında daha fazla karşı tarafın düşüncelerine önem vererek haftanızı başlatacaksınız sevgili Terazi ve yükseleni Terazi olanlar. Hande Kazanova 19 - 25 Kasım 2018 haftası haftalık Terazi burcunu inceledi.

Hande Kazanova 19 - 25 Kasım 2018 haftası haftalık Terazi burcunu bu hafta neleri beklediğini cevapla.tv'ye anlattı. Bu hafta Terazi burcunu neler bekliyor? Merkür gerilemesi ve Dolunay Terazi burcunu nasıl etkileyecek?

Önemli bir konuda karşı tarafın fikrini almadan ilerlemek istemeyebilirsiniz. Bu aralar onaylanma ihtiyacınız yüksek olabilir. Kararsızlıklarınız yüzünden önemli işlerinizde insanların yanınızda olduğunu söylemesini isteyeceksiniz bu hafta. İş hayatınızda güzel fırsatlar söz konusu olacak. Salı günü yakın çevrenizden gelecek olan fırsatı doğru şekilde değerlendirmek adına biraz daha disiplinli bir şekilde adım atmalısınız. Perşembe günü Güneş, Yay burcuna geçiyor. İletişimsel işleriniz hızlanmaya başlıyor, yakın çevrenizle olan iletişiminizi kuvvetlendireceksiniz, kendinizi yakın çevre konularında ortaya koyacaksınız. Bu alanlarda güzel şanslarınızda yok değil ama Merkür ay sonuna kadar bu alanlarınızda geriliyor. Önemli anlaşmalardan, sözleşmelerden, başlangıçlardan bu süreç içersinde korunmakta ve kendinizi biraz geriye çekmekte fayda var. Olayları izleyin, olayların farkedin. Cuma günü oluşan Dolunay, bir seyahati karşınıza getirebilir. Yine uzaktaki akrabalarınızdan alacağınız haberler sizi heyecanlandırabilir.

Sitene Ekle