ASTROLOJİ 2.813 Görüntülenme 18.11.2018 00:10

Hande Kazanova - Haftalık Burç Yorumları Oğlak Burcu

Bu hafta başında işlerinize hemen kanalize olmak kolay olmayacak sevgili Oğlak ve yükseleni Oğlak olanlar. Hande Kazanova 19 - 25 Kasım 2018 haftası haftalık Oğlak burcunu inceledi.

Hande Kazanova 19 - 25 Kasım 2018 haftası haftalık Oğlak burcunu bu hafta neleri beklediğini cevapla.tv'ye anlattı. Bu hafta Oğlak burcunu neler bekliyor? Merkür gerilemesi ve Dolunay Kova burcunu nasıl etkileyecek?

İşlerinizi daha çok evden yapmak isteyebilirsiniz, sabah saatlerinde hızlı işleriniz varsa kendinizi çok fazla işlere veremeyeceksiniz. Salı günü itibariyle yabancı insanlarla olan önemli işler, fırsatlar karşınıza gelebilir ve bu fırsatlar sizi çok mutlu edecek. Perşembe günü Güneş, Yay burcuna geçiyor. Biraz elinizi, ayağınızı önemli olaylardan geriye çekiceğiniz bir döngü başlıyor. Bu dönemde daha fazla kendi içinize kapalı olacaksınız. Kendinizle olmak, kalabalık ortamlardan elinizi ayağınızı çekmek isteyeceksiniz. Bu dönemi plan yapma dönemi olarak görmeniz sizin daha fazla işinize yarayabilir. Cuma günü itibariyle oluşan Dolunay iş, hizmet, sağlık ile ilgili konuları hızlandıracak. Bu alanlarda etkin bir 15 günlük döngü içersinde olacaksınız. İş hayatınızda önemli bir takım sonuçlarla karşılaşabilirsiniz yada sağlığınızla ilgili konularda önemli bir takım hassas oluşumlar karşınıza gelebilir.

Sitene Ekle