ASTROLOJİ 3.145 Görüntülenme 18.11.2018 00:11

Hande Kazanova - Haftalık Burç Yorumları Kova Burcu

İletişime dayalı işlerinizle haftanıza başlıyorsunuz sevgili Kova ve yükseleni Kova olanlar. Hande Kazanova 19 - 25 Kasım 2018 haftası haftalık Kova burcunu inceledi.

Hande Kazanova 19 - 25 Kasım 2018 haftası haftalık Kova burcunu bu hafta neleri beklediğini cevapla.tv'ye anlattı. Bu hafta Kova burcunu neler bekliyor? Merkür gerilemesi ve Dolunay Kova burcunu nasıl etkileyecek?

Diğer taraftan yakın çevrenizle beraber yapacağınız kısa vadeli programlarınız önemli olacak. Diğer insanlardan alacağınız bilgiyle hareket edeceksiniz. Meraklı yapınızla, etrafınızdaki insanlar olan iletişiminiz kuvvetli olacak. Salı günü dış çevrelerden, arkadaş ortamlarınızdan gelecek olan bir teklif sizi mutlu edebilir ve parasal konularda hızlı gelişmeleri karşınıza getirebilir. Perşembe günü Güneş, Yay burcuna geçiyor. Sosyal çevrelerde daha fazla bulunacak, yeni insanlar tanımaktan mutluluk duyacağınız bir döngü içersine giriyorsunuz. 1 ay boyunca sosyal çevreniz aktif olabilir, derneğe üye olabilirsininiz, toplumsal bir işin sorumluluğunu üstlenebilirsiniz. Arkadaşlarınızla yaşadığınız bir sıkıntıyı çözmek ve bu alanda kendinizi ortaya koymak için olumlu bir döngü olacak. Cuma günü yaşanacak Dolunay, aşk hayatınızı hareketlendirecek. Sosyal çevrelerde tanışacağınız bir insanla aşk’a yelken açabilirsiniz. Bu dönemde özel hayatınızda ve arkadaşlarınız arasındaki dengeyi iyi sağlamanız gerekebilir.

Sitene Ekle