ASTROLOJİ 1.053 Görüntülenme 18.11.2018 00:01

Hande Kazanova - Haftalık Burç Yorumları Koç Burcu

Haftaya şartlar sizin lehinizde olarak başlıyorsunuz sevgili Koç ve yükseleni Koç olanlar. Hande Kazanova 19 - 25 Kasım 2018 haftası haftalık Koç burcunu inceledi.

Hande Kazanova 19 - 25 Kasım 2018 haftası haftalık Koç burcunu bu hafta neleri beklediğini cevapla.tv'ye anlattı. Bu hafta Koç burcunu neler bekliyor? Merkür gerilemesi ve Dolunay Koç burcunu nasıl etkileyecek?

Bu hafta hızlı gelişmeler, duyacağınız haberler kalbinizi güm güm attırabilir. Hayatınızda hızlı hareketlenmeler olacak. Salı günü yabancılarla yapılacak olan işler, yurtdışı bağlantılı konular yada uzaklardan alacağınız haberlerle ilgili disiplini sağlamak kolay olmayacak. Hızlı gelişmeler karşınıza gelebilir sizde enerjinizi iyi kontrol etmek durumunda kalacaksınız. Perşembe günü itibariyle Güneş, Yay burcuna geçiyor. Kendinizi daha fazla seyahatlere, eğitime, diğer insanlarla bağlantılı işlere vereceğiniz bir döngüyü başlatıyorsunuz. Hali hazırla Merkür geriliyor ama Jüpiter’de burada olacak. Bu alandaki iletişim sıkıntılarına açık olacaksınız. Cuma günü oluşacak Dolunay algınızı yakın çevre konularınıza çevircek. Yakın çevrenizde kim varsa önemli konu ve olaylarla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. İşlerinizin karşılığını alabilir aynı zamanda yeni girişimlerde bulunmak için bu Dolunay’ı kullanmak isteyebilirsiniz.

Sitene Ekle