ASTROLOJİ 1.681 Görüntülenme 18.11.2018 00:03

Hande Kazanova - Haftalık Burç Yorumları İkizler Burcu

Haftaya hareketli diğer insanlar beraber yapacağınız planlarla başlıyorsunuz sevgili İkizler ve yükseleni İkizler olanlar. Hande Kazanova 19 - 25 Kasım 2018 haftası haftalık İkizler burcunu inceledi.

Hande Kazanova 19 - 25 Kasım 2018 haftası haftalık İkizler burcunu bu hafta neleri beklediğini cevapla.tv'ye anlattı. Bu hafta İkizler burcunu neler bekliyor? Merkür gerilemesi ve Dolunay İkizler burcunu nasıl etkileyecek?

Arkadaşlarınızla beraber gitmek istediğiniz davetler olabilir, etkinlikler olabilir bu hafta daha fazla bu konuların üzerine eğileceksiniz. Bu alanda da kendinizi hareketli ve iyi hissedeceksiniz. Perşembe günü Güneş, Yay burcuna geçecek. Özel hayatınıza ve ikili ilişkilerinize ilginizi kaydıracaksınız. Sevdiğiniz insanla olan bağlantılarınızı arttırmak üzere harekete geçebilirsiniz. Ortaklı bir iş ile uğraşıyorsanız ortağınızın hayatındaki konu ve olaylar ilginizi çekebilir. Taşınma, yer değiştirme, hukuki meseleler gibi alanlarınızın hareketlendiğini göreceksiniz. Merkür bu alanlarınızda ay sonuna kadar geriliyor. Büyük adımlar atmaktansa önemli yeni başlangıçlardansa tamamlanması ve üzerine düşmeniz gerektiği işlere yönelin. Cuma günü itibariyle oluşacak Dolunay, hayatınızda önemli kararları karşınıza getircek. Hayatınızla ilgili, görüntünüzle ilgili, sağlığınızla ilgili önemli kararları bu Dolunay ile beraber uygulayacaksınız. Yenilikler oluşabilir etrafınızda ama yeniliklere başlamadan var olan işlerinizi halletmeye çalışın.

Sitene Ekle