ASTROLOJİ 1.120 Görüntülenme 18.11.2018 00:02

Hande Kazanova - Haftalık Burç Yorumları Boğa Burcu

Haftaya biraz isteksiz etkilerle başlıyorsunuz sevgili Boğa ve yükseleni Boğa olanlar. Hande Kazanova 19 - 25 Kasım 2018 haftası haftalık Boğa burcunu inceledi.

Hande Kazanova 19 - 25 Kasım 2018 haftası haftalık Boğa burcunu bu hafta neleri beklediğini cevapla.tv'ye anlattı. Bu hafta Boğa burcunu neler bekliyor? Merkür gerilemesi ve Dolunay Boğa burcunu nasıl etkileyecek?

Geçmiş karşılaştırmalarınız bu hafta başında yüksek görünüyor. Bazı konu ve olayların derinine inmek isteyeceksiniz. Kendinize karşı sabırsızlıktan uzak durun, öfkenizi yapamadıklarınıza yöneltmeyin. Perşembe günü itibariyle Güneş burç değiştirip, Yay burcuna geçecek. Parasal konulara odaklanacağınız bir döngü içersindesiniz. Hali hazırda Merkür bu alanlarınızda geriliyor. Parasal konulara çözüm üretmek, çözüm bulmak için daha fazla kendinizi bu alana vereceksiniz. Cuma günü oluşan Dolunay, elinize bir paranın geçmesine sebep olabilir. Parayla ilgili konularda tünelin sonunda ışığı görebilirsiniz. Özellikle bu Dolunay zamanında elinize para geçerken, diğer taraftan harcamalarınızı da kontrol etmeniz gerekicek. Yakın çevrenizdeki konu ve olaylarda önünüzdeki döngüde hızlanmaya başlayacak.

Sitene Ekle