ASTROLOJİ 1.536 Görüntülenme 18.11.2018 00:06

Hande Kazanova - Haftalık Burç Yorumları Başak Burcu

Kendinizi güçlü ve kuvvetli hissettiğiniz haftalardan bir tanesi sevgili Başak ve yükseleni Başak olanlar. Hande Kazanova 19 - 25 Kasım 2018 haftası haftalık Başak burcunu inceledi.

Hande Kazanova 19 - 25 Kasım 2018 haftası haftalık Başak burcunu bu hafta neleri beklediğini cevapla.tv'ye anlattı. Bu hafta Başak burcunu neler bekliyor? Merkür gerilemesi ve Dolunay Başak burcunu nasıl etkileyecek?

Parasal konularda hızlı ve düşüncesiz durmak kaydı ile bu haftayı istediğiniz koşullara çekeceksiniz. Özel hayatınızda güzel seçenekler ve şanslar karşınıza gelebilir. Eşinizin, partnerinizin kariyeri ile ilgili konu ve olaylarda güzel açılımlar Salı günü karşınıza gelecek. Sizin de hayatınızda güzel etkileşimler bu döngüde karşınıza gelebilir ama disiplinsiz olmamanız şartıyla bu hafta karşınıza gelecek olan fırsatları değerlendirebilirsiniz. Perşembe günü Güneş, Yay burcuna geçiyor. Ev, aile, yuva alanlarınızda güzel seçenekleriniz olacak şimdi kimliğinizi de ailevi alanda ortaya koymaya başlayacaksınız. Aile büyüklerinizin sorunları, evinizle ilgili konular önümüzdeki süreçte ilgileneceğiniz alanlardan. Ay sonuna kadar ailevi konularda konuşmalarınıza dikkatli adımlarda bulunun. Cuma günü oluşacak Dolunay, kariyer ve iş ile ilgili konuları hızlandırmış bir şekilde karşınıza getircek. Ailevi konulara bu kadar odaklanmışken ilginizi ve algınızı iş hayatınızdaki bir olaya çevirmek durumunda kalacaksınız. Anneniz ve anne tarafındaki konu ve olaylar bu Dolunay ile hayatınızı daha fazla meşgul edecek.

Sitene Ekle