ASTROLOJİ 2.688 Görüntülenme 18.11.2018 00:12

Hande Kazanova - Haftalık Burç Yorumları Balık Burcu

Hızlı, atik ve düşüncesiz etkilerle haftanız başlıyor sevgili Balık ve yükseleni Balık olanlar. Hande Kazanova 19 - 25 Kasım 2018 haftası haftalık Balık burcunu inceledi.

Hande Kazanova 19 - 25 Kasım 2018 haftası haftalık Balık burcunu bu hafta neleri beklediğini cevapla.tv'ye anlattı. Bu hafta Balık burcunu neler bekliyor? Merkür gerilemesi ve Dolunay Balık burcunu nasıl etkileyecek?

Bu etkileri daha fazla para alanlarınızda göstereceksiniz. Beraber iş yaptığınız insanlar, para ile ilgili bağlantınız olduğu insanlar varsa bazı sıkıntılara açık olabilirsiniz. Salı günü kariyer ve iş alanlarınızda güzel oluşumlar devrede olacak ve bu oluşumları hayatınıza geçirmek isteyeceksiniz. Perşembe günü Güneş, Yay burcuna geçiyor. Kariyer ve iş ile ilgili konular hızlanıyor. Hem işinizde, hem göz önünde bulunacağınız ortamlarda kendinizi göstereceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Ay sonuna kadar iş ve kariyer bağlantılarınıza ve bu alanda yapılacak konuşmalarınıza dikkat etmeniz gerekicek. Göz önünde bulanacağınız ortamlarda kendinizi yanlış ifade etmemeye özen göstermelisiniz. Daha önceden beraber çalıştığınız insanlar varsa tamamlanmamış işleriniz varsa ay sonuna kadar bu işlerinizin üzerine düşebilirsiniz. Cuma günü oluşacak Dolunay, ailevi alana odaklayacak. Bu dönemde aile bireylerinizin hayatındaki önemli duygusal sonuçlar ve kararlar sayesinde ilginizi onlara yöneltmenize sebep olacak.

Sitene Ekle