ASTROLOJİ 1.703 Görüntülenme 18.11.2018 00:05

Hande Kazanova - Haftalık Burç Yorumları Aslan Burcu

Bu hafta başında gezmek, dolaşmak isteyeceksiniz sevgili Aslan ve yükseleni Aslan olanlar. Hande Kazanova 19 - 25 Kasım 2018 haftası haftalık Aslan burcunu inceledi.

Hande Kazanova 19 - 25 Kasım 2018 haftası haftalık Aslan burcunu bu hafta neleri beklediğini cevapla.tv'ye anlattı. Bu hafta Aslan burcunu neler bekliyor? Merkür gerilemesi ve Dolunay Aslan burcunu nasıl etkileyecek?

Canınız sıkan olaylar varsa başınızı alıp gitmek isteyeceksiniz. Özellikle tanımadığınız insanlardan yana şansınız yüksek olacak. Salı günü parasal konularda disipline olmak kolay olmayacak, riskli bir takım işleriniz varsa çabuk şartların değiştiğini görebilirsiniz. Perşembe günü Güneş, Yay burcuna geçiyor ve aşk hayatınız hareketleniyor sevgili Yay’lar. Çocuklarınızla olan bağlantılarınızda kendinizi ortaya koyacağınız bir dönem. Bu dönenemde doğum günlerine katılabilirsiniz, partiler vereibilirsiniz hayata keyifle bakmak isteyeceksiniz ama Merkür’ün bu alanlarınızda geriliyor olması bu alanlardaki sıkıntı ve sorunları da karşınıza getirebilir. Cuma günü oluşacak Dolunay algınızı arkadaş çevrenize çevirmenize neden olacak. Arkadaşlarınızın hayatında önemli bir konu devrede olabilir yada arkadaşlarınızla olan iletişiminizde sıkıntılar karşınıza gelebilir.

Sitene Ekle