ASTROLOJİ 3.523 Görüntülenme 18.11.2018 00:08

Hande Kazanova - Haftalık Burç Yorumları Akrep Burcu

Günlük hayatınızın düzeni ile haftanız başlıyor sevgili Akrep ve yükseleni Akrep olanlar. Hande Kazanova 19 - 25 Kasım 2018 haftası haftalık Akrep burcunu inceledi.

Hande Kazanova 19 - 25 Kasım 2018 haftası haftalık Akrep burcunu bu hafta neleri beklediğini cevapla.tv'ye anlattı. Bu hafta Akrep burcunu neler bekliyor? Merkür gerilemesi ve Dolunay Akrep burcunu nasıl etkileyecek?

Her işinizi mükemmel yapmak isteyeceksiniz ve bu mükemmeliyetcilikten kaynaklı olarak baş ağrılarına açık olabilirsiniz. Salı günü özel hayatınız ve ilişkilerinizde güzel şanslar ve fırsatlar karşınıza gelirken borsada yatırım yapıyorsanız yada riskli bir işiniz varsa bu alanlarda büyük riskler altına girmeyin. Perşembe günü Güneş, Yay burcuna geçecek. Maddi konularda kendinizi göstermeye başladığınız bir döngüye giriyorsunuz. Parasal konularda aksilikler, sıkıntılar karşınıza gelebilir ama sizde tamamen bütün algınızı bu konulara yönlendireceksiniz. Bu süreçte yatırımlarınızı doğru yapmak adına ay sonuna kadar beklemenizi tavsiye ediyoruz. Cuma günü oluşacak Dolunay, ortak parasal bir konunun karşınıza çıkmasına sebep olabilir. Eşinizin yada partnerinizin parası ile ilgili konular karşınıza gelecek.

Sitene Ekle