ASTROLOJİ 2.123 Görüntülenme 09.04.2018 09:12

Hande Kazanova Haftalık Burç Yorumları (9-15 Nisan 2018 Yengeç Burcu)

Özel ilişkilerinizde maddi problemler, yapılması gerekenler bu haftanın konularından biri sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler.

Uzman Astrolog Hande Kazanova bu hafta Yengeç ve yükselen Yengeç burcunu cevapla.tv izleyicileri için yorumladı. Bu hafta yıldızınız neler söylüyor?

Parasal konular, yapılması gerekenler aynı zamanda hayatını biraz daha farklı göreceksiniz. Etrafınızda olup biten olayların sizi değiştirdiğini göreceksiniz. Özellikle bu hafta Merkür düzelmeye başlıyor pazar günü itibariyle. Merkür'ün düzelmesiyle birlikte kariyer ve iş alanlarınızda yanlış attığınız adımlar yada iletişim sıkıntısının bir anda üzerinizden kalktığını göreceksiniz. Pazar gününe kadar dikkatli ve temkinli hareket etmek aklınızın bir köşesinde bulunsun. 

Sosyal çevrenizdeki insanlardan alacağınız desteklerle eğer hayatınızda bir insan yoksa yeni bir insanla tanışma ihtimaliniz bu hafta çarşamba günü devrede olacak. İş hayatınızda bazı zorlanmalar ve güç çekişmeleri bu hafta devrede olurken, perşembe günü ise diğer insanlardan alacağınız desteklerle yolunuzda ilerleyeceksiniz.

Haftasonu itibariyle Merkür düzelecek ve kariyerinizde yaşadığınız sıkıntıları aştığınızı göreceksiniz.

Sitene Ekle