ASTROLOJİ 6.519 Görüntülenme 06.04.2018 00:07

Hande Kazanova Haftalık Burç Yorumları (9-15 Nisan 2018 Terazi Burcu)

Bu hafta başı hayata daha olumlu ve pozitif bakacağınız güzel etkileri üzerinizde etkileyeceğiniz haftalardan birine giriyorsunuz sevgili Terazi ve yükselen Teraziler.

Uzman Astrolog Hande Kazanova bu hafta Terazi ve yükselen Terazi burcunu cevapla.tv izleyicileri için yorumladı. Bu hafta yıldızınız neler söylüyor?

Keyif, aşk, mutluluk hayata daha olumlu gözle bakmak bu haftanın konularından sevgili Teraziler. Ay Kovadayken haftanız başlıyor ve kreatif işlerinizde hayatın size gülümsediğini göreceksiniz. Ev ve aile alanlarınızda yapılması gereken harcamalar, aile hayatınız için yapmanız gereken parasal yardımların bu hafta içinde devreye girdiğini göreceksiniz. 

Eviniz için yapılacak bütün işlerin detaylarını istediğiniz şekilde takip edebilirsiniz. Kafanızda bir takım planlar var bu planlarınızda kararsızlıklarınız ön planda olabilir. Diğer insanlardan aldığınız tavsiyelerle kafanız daha çok karışacak. Kendi istek ve beklentilerinize odaklanmanız kafa karışıklığınızı giderebilir. 

Cumartesi günü şanslı ve oldukça keyifli etkileşimler devrede olacak. Pazar günü Merkür'ün gerilemesiyle birlikte özel hayatınızda 3 haftadır yaşadığınız sıkıntı ve problemlerin geride kaldığını göreceksiniz. Sevdiğiniz insanla olan iletişiminiz daha da güçlenecek.

Sitene Ekle