ASTROLOJİ 2.691 Görüntülenme 06.04.2018 00:08

Hande Kazanova Haftalık Burç Yorumları (9-15 Nisan 2018 Akrep Burcu)

Bu hafta başında eviniz, aileniz, yuvanıza yöneliceksiniz. Sevdiğiniz insanlarla olan bağlantılarınızı kuvvetlendireceğiniz haftalardan bir tanesini yaşacaksınız sevgili Akrep ve yükselen Akrepler.

Uzman Astrolog Hande Kazanova bu hafta Akrep ve yükselen Akrep burcunu cevapla.tv izleyicileri için yorumladı. Bu hafta yıldızınız neler söylüyor?

Eviniz, aileniz, yuvanız bu hafta başında ilgi ve alakanızı bu konulara yönlendireceksiniz. Başladığınız işlerin sonuçlarını pazar gününden sonra almaya başlayacaksınız ve derin bir oh çekeceksiniz. Özel hayatınızda sevdiğiniz insanla olan bağlantılarınızı kuvvetlendireceğiniz haftalardan bir tanesini yaşayacaksınız. Çarşamba günü sevdiğiniz insanla yakın çevrenizi işin içerisine alacak güzel planlarınızı devreye sokabilirsiniz. Eğer hayatınızda biri yoksa yakın çevrenizden uzun zamandır tanıdığınız biri daha fazla dikkatinizi çekebilir.

İş hayatınızda sizinle aynı fikirde olmayan insanlarla sürtüşmeler ve bozuşmalar çarşamba günü devrede olacak. Perşembe ve cumartesi günü yapılması gereken özel bir takım işlerin devreye girdiğini göreceksiniz. 

Pazar günü kendinizi iş hayatınızda daha etkin bir şekilde ortaya koymaya başlayacaksınız.

Sitene Ekle