ASTROLOJİ 1.828 Görüntülenme 04.05.2018 00:04

Hande Kazanova Haftalık Burç Yorumları (7 - 13 Mayıs 2018 haftası Yengeç Burcu)

Haftanız parasal konularla başlıyor sevgili Yengeç ve yükseleni Yengeç olanlar... Astrolog Hande Kazanova haftalık burç yorumlarında Yengeç burcunu yorumladı.

Özellikle bu pazartesi banka ile ilgili bir işiniz varsa yada internetten para işinizi halledeceksiniz dikkatli olmakta fayda var. Yanılma ve ufak tefek kayıplara karşı uyanık olun sevgili Yengeç ve yükseleni Yengeç olanlar...

Ailevi konularda ve sosyal çevrenizle ilgili alanlarda bir insandan alacağınız tepkiler hayal kırıklığı yaşamınıza neden olacak bu hafta. Bazı konulardaki fikirlerinizde yanılma etkisine karşı özellikle haftanın ilk üç gününde daha dikkatli adımlar atmanız gerekebilir. 

Sosyal çevrenizden alacağınız güzel desteklerle özel hayatınızda canlanmalar da söz konusu olacak. Eğer kalbiniz boşsa arkadaşlarınızın yada sosyal çevrenizde biriyle tanışmanız söz konusu olabilir. 

Haftasonu sinirli ve gergin olabilirsiniz. Hayatınızda bir insan varsa eğer, karşınızdaki insanın düşündüklerine, tavırlarına, konuşmalarına dikkat etmek aklınızın bir köşesinde bulunsun.

Sitene Ekle