ASTROLOJİ 34.610 Görüntülenme 08.11.2018 09:23

Hande Kazanova Haftalık Burç Yorumları 5 - 11 Kasım 2018

Bu hafta Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Hande Kazanova 5 - 11 Kasım 2018 haftasına ait burç yorumlarını haberimizden inceleyebilirsiniz.

 5 - 11 Kasım 2018 haftasında aşk, ekonomi, aile ve sağlık konularında burcunuz size ne diyor? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçları için haftalık burç yorumları... Astrolog Hande Kazanova 5 - 11 Kasım 2018 haftasında burçları neler beklediğini anlattı. 

Haftaya Ay Terazi burcundayken başlıyoruz dengeli yapımızla, ilişkilere ve ortaklı işlere odaklanacağımız haftalardan bir tanesi olacak.

Haftabaşı Pazartesi, Salı eski konuları konuşmak ve üzerinden geçmek için uygun bir zaman. Önemli girişimleriniz varsa bu girişimleri başlatmayalım. Çarşamba günü Akrep burcunda bir Yeni Ay gerçekleşicek ve bu Yeni Ay ile beraber daha fazla ortak parasal konuların üzerine odaklanılacak. Yine spiritüel ve ruhsal çalışmalar adına yenilikleri, kararların başlanıcağı Yeni Ay’lardan bir tanesi olacak. Perşembe günü Jüpiter, Yay burcuna geçiyor. Jüpiter’in Yay burcuna geçmesiyle beraber iyimser, cesaretli, umut dolu, geleceğe yönelik adımlarda kendinizi göstereceğiniz bir döngü içersine girilecek. Seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak olan işler, ithalat ihracat aynı zamanda ticaret hayatında güzel gelişmelerin olduğu bir döngü başlıyor. Cuma günü kadın erkek ilişkilerinde aranılan sonuçlar karşınıza çıkarkan haftasonu güçlü insanlardan alınan desteklerle yolunuzda ilerleyebilirsiniz.

Hande Kazanova Haftalık Koç Burcu

Hande Kazanova Haftalık Boğa Burcu

Hande Kazanova Haftalık İkizler Burcu

Hande Kazanova Haftalık Yengeç Burcu

Hande Kazanova Haftalık Aslan Burcu

Hande Kazanova Haftalık Başak Burcu

Hande Kazanova Haftalık Terazi Burcu

Hande Kazanova Haftalık Akrep Burcu

Hande Kazanova Haftalık Yay Burcu

Hande Kazanova Haftalık Oğlak Burcu

Hande Kazanova Haftalık Kova Burcu

Hande Kazanova Haftalık Balık Burcu

Sitene Ekle