ASTROLOJİ 6.096 Görüntülenme 03.11.2018 00:02

Hande Kazanova Haftalık Boğa Burcu Yorumu - 5 - 11 Kasım 2018

5 - 11 Kasım 2018 haftasında Boğa burcunu neler bekliyor? Astrolog Hande Kazanova haftalık burç yorumlarında Boğa burcunu inceledi. Aşk, ekonomi, aile ve sağlık konularında burcunuz size ne diyor?

Haftaya yapılması gereken rutin işlerinizle başlayackasınız sevgili Boğa ve yükseleni Boğa olanlar. Astrolog Hande Kazanova 5 - 11 Kasım 2018 haftası haftalık burç yorumlarını cevapla.tv'de inceledi.

Pazartesi ve Salı günü Ay kapandığı için çok önemli girişimlerde bulunmamakta fayda var. Zira Çarşamba günü Akrep burcunda oluşacak Yeni Ay ile beraber ikili ilişkiler ve özel hanenizde yeni kararlar ve adımlarınızı devreye sokacaksınız. Ortaklaşa bir işe başlamak istiyorsanız, evlilikle ilgili bir adım atmak istiyorsanız yada ikili ilişkilerinizde önemli kararlar varsa bu Yeni Ay ile beraber bu adımlarınız hızlanmaya başlayacak. Perşembe günü itibariyle Jüpiter Yay burcuna geçiyor ve 1 yıl boyunca ortak parasal konularda size göz kırpıcak. Vergi, kredi, faiz etkilerinde şanslı etkileriniz devrede olacak. Miras ile ilgili önemli konuların bu dönem içersinde çözüme ulaştığını görebilirsiniz. Spiritüel konulara olan ilginizin artacağı bir döngü olacak. İş alanlarınızda sıkıntı yaşadığınız sorunları doğru bir çözüme ulaştırmanız devrede olacak. Haftasonu özel hayatınızda güzel destekler göreceksiniz.

Sitene Ekle