ASTROLOJİ 603 Görüntülenme 29.09.2018 00:02

Hande Kazanova - Haftalık Boğa Burcu 1 - 7 Ekim 2018 Yorumu

Ekim ayına parasal konularınız ön planda olarak başlıyorsunuz sevgili Boğa ve yükseleni Boğa olanlar. Boğa burcunu bu hafta neler bekliyor? Astrolog Hande Kazanova haftalık Boğa burcunu yorumladı.

Venüs gerilemesi Boğa burcunu nasıl etkileyecek? İşte Astrolog Hande Kazanova'nın 1 - 7 Ekim 2018 haftası için yaptığı Boğa burcu haftalık yorumlarının detayları...

Maddi konular, para alacak, verecek dengesi Ekim başında daha fazla görünür olacak. Ekim ay’ı iş konularınızın önem kazandığı sağlığınızla ilgili konu ve olaylara daha fazla vakit ayırdığınız, diğer taraftan ilişkinize odaklanmanız gerek aylardan bir tanesi olacak. Bir seyahat edeceksiniz, uzakta bir yerlere gideceksiniz, işinizle ilgili konuşma ve görüşme yapacaksınız Çarşamba günü dikkatli olmakta fayda var. Karşı tarafın söylediklerine şüpheci davranabilirsiniz. Cuma günü itibariyle Venüs geriliyor. Venüs sizin zıt burcunuz olan Akrep burcunuzda gerileyecek. 40 gün boyunca hatta Ekim sonuna kadar ikili ilişkileriniz ve özel hayatınızda bir takım zorlanmalar karşınıza gelebilir. Bu dönem içersinde evliliğe adım atmak, yeni bir insan tanımak çok tavsiye edilmez. Karmik bir takım etkileşimlerle geçmişten hesaplaşma içerisinde olan insanlarla bir araya gelebilirsiniz. Bu döngü 8 yıl önceki döngü’nün aynısı. 2010 yılının Ekim - Kasım aylarında neler yaşadığınızı düşünün. Bu hafta Venüs’ün gerilemesiyle beraber önünüzdeki 40 gün boyunca o döngüye benzer konu ve olayların hayatınıza daha fazla yer ettiğini görebilirsiniz.

Sitene Ekle