ASTROLOJİ 5.973 Görüntülenme 03.11.2018 00:06

Hande Kazanova Haftalık Başak Burcu Yorumu - 5 - 11 Kasım 2018

5 - 11 Kasım 2018 haftasında Başak burcunu neler bekliyor? Astrolog Hande Kazanova haftalık burç yorumlarında Başak burcunu inceledi. Aşk, ekonomi, aile ve sağlık konularında burcunuz size ne diyor?

Haftaya maddi konularla başlayacaksınız sevgili Başak ve yükseleni Başak olanlar. Astrolog Hande Kazanova 5 - 11 Kasım 2018 haftası haftalık burç yorumlarını cevapla.tv'de inceledi.

Bu aralar Venüs bu alanlarınızda geriliyor bu yüzden önemli harcamalarda bulunmamaya çalışmalısınız.  Özellikle Çarşamba günü oluşacak Yeni Ay ile beraber iletişimsel işlerinizde yada yakın çevre koşullarınızda başlatmak istediğiniz konuları yapabileceğiniz bir döngü içersine giriyorsunuz. Satış, reklam, tanıtım, pazarlama, reklam ile ilgili bir işle uğraşıyorsanız bu dönemde alacağınız kararları kolaylıkla uygulayabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki insanların hayatındaki konu ve olaylar hızlanabilir. Perşembe günü Jüpiter Yay burcuna geçiyor. 1 yıl boyunca şansı, mutluluğu ve bereketi ev, aile, yuva alanlarınızda yaşamaya başlıyorsunuz sevgili Başak’lar. Eviniz mutluluğunuzun ana yeri olabilir, ailevi konularda güzel gelişmeler yaşanabilir, yuva kurabilirsiniz yada bir ev sahibi olabilirsiniz konu ne olursa olsun şansın, mutluluğun aile tarafından geleceğini bilmekte fayda var. Cuma günü maddi konularda güzel sonuçlar elde edeceğiniz günlerden bir tanesi. Beraber çalıştığınız insanlarla girişeceğiniz işlerinizde maddi konularda güzel sonuçlar elde etmeye yakın olacaksınız. Uyumlu yapacağınız işler, iş birlikleri size kazanç sağlayabilir.

Sitene Ekle