ASTROLOJİ 1.269 Görüntülenme 13.04.2018 00:06

Hande Kazanova Haftalık Başak Burcu Yorumları (16 - 22 Nisan 2018)

Ortak parasal konular ve bu alanda alınacak kararlarla haftanız başlıyor sevgili Başak ve yükseleni Başak olanlar. Astrolog Hande Kazanova burcunuzun karnesine baktı.

Haftaya bir Yeni Ay ile merhaba diyorsunuz. Bu yeni ay sizin ortak parasal alanınızı tetikliyor. Banka ile ilgili işlemler, kredi, vergi, faiz, eşinizin parasıyla ilgili konular gündeminize yerleşebilir ve sizde önemli kararlar alabilirsiniz. Bir borcun altına gireceksiniz, parayla ilgili konuları halledeceksiniz yeni ay ve sonrası adım atmak sizin lehinize olacak. Uzak diyarlarda, değişik ortamlarda, seyahatler de, eğitim alanlarınızda güzel gelişmelerin yaşanacağı haftalardan bir tanesi.  Uzak ve yakın çevrenizle ilgili bağlantıyı doğru bir şekilde kurmaya çalışacak ve ilişkilerinizden fayda sağlayacaksınız. 

Cuma günü itibariyle güneş burç değiştircek. Bol seyahat edeceğiniz, başka ortamlarda bulunmak isteyeceğiniz, iletişim bağlantılarınızı kuvvetlendireceğiniz döngü içersindesiniz. Bu dönem içersinde eğitimsel konulara olan merakınız artıcak. 

Sitene Ekle