ASTROLOJİ 474 Görüntülenme 29.09.2018 00:06

Hande Kazanova - Haftalık Başak Burcu 1 - 7 Ekim 2018 Yorumu

Kariyeriniz, yapacaklarınız bütün bunlarla haftanız başlıyor sevgili Başak ve yükseleni Başak olanlar. Başak burcunu bu hafta neler bekliyor? Astrolog Hande Kazanova haftalık Başak burcunu yorumladı.

Venüs gerilemesi Başak burcunu nasıl etkileyecek? İşte Astrolog Hande Kazanova'nın 1 - 7 Ekim 2018 haftası için yaptığı Başak burcu haftalık yorumlarının detayları...

Bu ay maddi konular çok fazla ön planda olacak ve siz parasal konularda dengenizi sağlamak istiyorsunuz. Diğer taraftan hem iletişime yönelik işlerinizde hem yakın çevre koşullarınızda da gereken önemi ve dikkati göstermeniz önem kazanıyor. Bu hafta içersinde parasal konularda riskli adımlarda bulunmamaya özen gösterin. Özellikle Çarşamba günü fikirlerinizin ve düşüncelerinizin desteklenmediğini görecek ve bazı insanlarla olan yapacağınız konuşmalarınızda tartışmalara açık olacaksınız. Diğer taraftan kolay ikna olmayacaksınız. Sevdiğiniz ve iş ile ilgili konularda her işin altında bit yeniği arayabilir, şüphe ile hareket edebilirsiniz bu da beraber iş yaptığınız veya hayatınıı paylaştığınız insanlarla olan bağlantılarınızda sıkıntı ve sorunları tetikleyebilir. Venüs gerilemeye başlıyor. İlişki gezegeni ve para gezegeni olan Venüs’ün gerilemesi yakın çevre iletişiminizde sıkıntı ve problemleri karşınıza getirebilir. Önünüzdeki dönem Ekim ayı’nın sonuna kadar yakın çevre bağlantılarınıza dikkat etmeniz gerekecek. Bu dönemde önemli bir girişimde bulunmak, önemli bir işi başlatmak doğru olmayacak. Bazı olayları gözden geçirmek, sıkıntı ve sorun yaşadığınız akrabalarınızla aranızı düzeltmek için bu Venüs gerilemesini gözden geçirebilirsiniz.

Sitene Ekle