ASTROLOJİ 6.182 Görüntülenme 03.11.2018 00:12

Hande Kazanova Haftalık Balık Burcu Yorumu - 5 - 11 Kasım 2018

5 - 11 Kasım 2018 haftasında Balık burcunu neler bekliyor? Astrolog Hande Kazanova haftalık burç yorumlarında Balık burcunu inceledi. Aşk, ekonomi, aile ve sağlık konularında burcunuz size ne diyor?

Maddi konularda hassas etkilerle haftaya başlıyorsunuz sevgili Balık ve yükseleni Balık olanlar. Astrolog Hande Kazanova 5 - 11 Kasım 2018 haftası haftalık burç yorumlarını cevapla.tv'de inceledi.

Dengeyi iyi sağlamanız gereken bir döngü. Daha önceden konuşulmuş bir para mevzusunu halletmek önem kazanabilir ama yeniliklerden ziyade daha önceden konuştuğunuz işleri tamamlamaya yönelik hareket etmelisiniz zira Çarşamba günü Yeni Ay gerçekleşicek. Bu Yeni Ay sizin seyahat, eğitim, yabancı insanlar yapacağınız iş alanlarınızda gerçekleşicek. Akrep burcunda oluşan bu Yeni Ay, su elementinde olduğu için sizin burcunuzu destekliyor olacak. Kendinizi geliştirdiğiniz, bir üst noktaya taşıdığınız, hayatınızla ilgili gelecek kararlarınızı hızlandırdığınız bir Yeni Ay içersinde olacaksınız. Eğitim alanlarınızda güzel kararları uygulamaya koyabilirsiniz. Perşembe günü Jüpiter, Yay burcuna geçiyor. Kariyer ve iş ile ilgili konularda çok şanslı bir döngüye giriyorsunuz. Geçtiğimiz sene kendinizi geliştirdiğiniz alanları şimdi artık kariyerinize ve iş alanlarınıza aktarmanın vakti gelmiş bulunuyor. 1 yıl boyunca göz önünde olacak, toplumsal konularla ilgilenicek, kariyerinizde çok güzel fırsatlarla karşılaşacaksınız. Aynı zamanda burası statü değişimlerini de onayladığı için evlilikle ilgili adımlarda devrede olabilir. Anne ve anne tarafıyla ilgili konu ve olayların hızlı bir şekilde karşınıza gelecek ve bu alanda büyümenizi gerçekleştireceksiniz. Cuma günü parasal konularda şanslı etkiler devrede olurken, haftasonu değişik ortamlarda sosyal çevrenizden alacağınız desteklerle kendinizi şanslı ve mutlu hissedeceksiniz.

Sitene Ekle