ASTROLOJİ 3.271 Görüntülenme 17.04.2018 09:19

Hande Kazanova Haftalık Balık Burcu Yorumları (16 - 22 Nisan 2018)

Maddi alanda oluşacak bir Yeni Ay ile haftanız başlıyor sevgili Balık ve yükseleni Balık olanlar. Astrolog Hande Kazanova burcunuzun karnesine baktı.

Bu yeni ay oldukça süpriz gelişmelere gebe olabilir. Elinize hiç beklenmedik bir şekilde para geçme olasılığı var yada para'ya yönelik bir takım adımlar atacak ticari girişimlerde bulunacaksınız. Maddi konularda internette alışveriş yapıyorsanız, dışarı da bir takım alışverişlerde bulunacaksınız evet, bir yandan para gelebilir fakat bir yandan da elinizden para çıkabilir.  

Salı günü sosyal çevreniz, arkadaşlarınızla ile ilgili yapılacak işlerden mutluluk duyacaksınız. Yakın çevrenizle olan bağlantılarınız ve ilişkileriniz kendinizi iyi hissettirecek. Bu aralar gezmekten ve yeni bir şeyler öğrenmekten mutluluk duyacaksınız. 

Cuma gününden sonra iletişim ayağınız hızlanmaya başlayacak. 1 ay boyunca iletişimsel işleriniz varsa bu alandaki işlerinizin peşine düşebilirsiniz. Kendinizi iyi ifade edeceğiniz, ifade edemeyeceğiniz noktada yazmaktan keyif alacağınız bir döngü içersinde olabilirsiniz.

Sitene Ekle