ASTROLOJİ 1.493 Görüntülenme 29.09.2018 00:12

Hande Kazanova - Haftalık Balık Burcu 1 - 7 Ekim 2018 Yorumu

Eviniz, aileniz, yuvanız ile haftanız başlıyor sevgili Balık ve yükseleni Balık olanlar. Balık burcunu bu hafta neler bekliyor? Astrolog Hande Kazanova haftalık Balık burcunu cevapla.tv'ye yorumladı.

Venüs gerilemesi Balık burcunu nasıl etkileyecek? İşte Astrolog Hande Kazanova'nın 1 - 7 Ekim 2018 haftası için yaptığı Balık burcu haftalık yorumlarının detayları...

Pazartesi gününden sonra daha keyif verici, çocuklarınız varsa çocuklarınızla olan bağlantılarınızın önem kazanacağı günler sizi bekliyor olacak. Bu ay önemli çünkü bu ay ortak parasal konular, alacak verecek işlerini oturtmaya çalıştığınız aylardan bir tanesi. Özellikle bu konuda bir takım konuşma ve görüşmeler yapıyorsanız Çarşamba gününe dikkat edin. Sizden birileri para isteyebilir, siz birilerinden isteyebilirsiniz. Cuma günü Venüs, Akrep burcunda geriliyor. Venüs sizin eğitim alanlarınızda gerileyecek sevgili Balık’lar. Hem eğitim, hem seyahat, hem yabancılarla yapılacak olan işler, yurtdışı bağlantılı konular, kendinizi geliştireceğiniz alanlarda sıkıntı ve sorunlarla karşılaşma ihtimaliniz Ekim sonuna kadar devrede olacak. Önünüzdeki dönemde büyük işler yerine, var olan işleri tamamlamak önem kazanmalı. Seyahatlere çok para harcayabilirsiniz, bu dönem içersinde seyahatlerinizde daha limitli bir şekilde adımlar atmak sizi sıkıntı ve sorunlardan kurtaracaktır. Karşınıza gelen insanlar size bişey öğretmek yada göstermek için geliyordur sevgili Balık’lar.

Sitene Ekle