ASTROLOJİ 6.665 Görüntülenme 03.11.2018 00:05

Hande Kazanova Haftalık Aslan Burcu Yorumu - 5 - 11 Kasım 2018

5 - 11 Kasım 2018 haftasında Aslan burcunu neler bekliyor? Astrolog Hande Kazanova haftalık burç yorumlarında Aslan burcunu inceledi. Aşk, ekonomi, aile ve sağlık konularında burcunuz size ne diyor?

Haftaya iletişiminiz yüksek bir şekilde başlıyorsunuz sevgili Aslan ve yükseleni Aslan olanlar. Astrolog Hande Kazanova 5 - 11 Kasım 2018 haftası haftalık burç yorumlarını cevapla.tv'de inceledi.

Yakın çevrenizle beraber yapacağınız güzel, sosyal planlar gününüzü eğlendirebilir. Daha önceden sorun yaşadığınız, ilişki sıkıntısı yaşadığınız insanlarla bir araya gelebilir aranızdaki problemleri çözüme ulaştırabilirsiniz. Salı günü itibariyle Uranüs yeniden Koç burcuna geçicek, Koç burcuna geçmesiyle beraber son dönem doğan Aslan’lar aslında hayatlarına bir anlamda değişiklikler ve yenilikler anlamında güzel etkileşimleri davet ediyor olacaklar. Çarşamba günü oluşan Yeni Ay ile beraber ev, aile, yuva alanlarınızda almak istediğiniz önemli kararlarınızı uygulayacağınız bir döngüye merhaba diyorsunuz. Aile, yuva ile ilgili atmak istediğiniz adımlarınızı bu Yeni Ay ile beraber devreye sokabilirsiniz. Perşembe günü Jüpiter, Yay burcuna geçiyor. Aşk hayatınızda güzel gelişmeler yaşayacağınız, çocuk istiyorsanız eğer çocukla ilgili konuların hızlandığı döngülere giriyorsunuz. Siz bu sene risk almaya sevecek ve aldığınız riskler sonucunda hayatınızın daha da büyüdüğünü ve güzelleştiğini göreceksiniz. Haftasonu özel hayatınızda istediğiniz sonuçları yakalamanız söz konusu olacak. Aile büyüklerinizden alacağınız güzel destekler Pazar günü devreye girecek.

Sitene Ekle