ASTROLOJİ 2.273 Görüntülenme 20.04.2018 15:42

Hande Kazanova Haftalık Aslan Burcu Yorumları (16 - 22 Nisan 2018)

Seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak işler, medya bu alanlarda oluşacak bir Yeni Ay ile haftanız başlıyor sevgili Aslan ve yükseleni Aslan olanlar. Astrolog Hande Kazanova burcunuzun karnesine baktı.

Öğrenciyseniz yada öğrenci değilseniz eğitimle ilgili konularınız önem kazanıyor sevgili Aslan ve yükseleni Aslan olanlar. Bu yeni ay'da eğitimle ilgili konulara odaklı olacaksınız. Seyehatleriniz önem kazanacak. Uzak yolculuklar yapmak isteyebilirsiniz, eğer bir davanız varsa uzun zamandır bu dava ile ilgili bir adım atmak istiyorsanız beklenmedik süpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yeni ay'ın konusu neydi? Başlatmaktı, adım atmaktı. 

Göz önünde olucağınız ortamlarda aile ilişkilerinizde, kariyerinizde bu hafta güzel ilişkiler içinde olacaksınız. Bir yandan faydalar göreceksiniz ama abartmaya da meyilli olabilirsiniz.

Cuma gününden sonra kariyerinizi öne çıkartıcak bir döngüye merhaba diyorsunuz. Yaklaşık 1 ay boyunca kendinizi göz önünde buluncağınız ortamlarda, toplum önünde göstermek isteyeceksiniz. Kariyerinizin üzerine daha fazla eğileceksiniz. Yaptığınız işlerin bilinir olmasını isteyebilirsiniz.

Sitene Ekle