ASTROLOJİ 528 Görüntülenme 29.09.2018 00:05

Hande Kazanova - Haftalık Aslan Burcu 1 - 7 Ekim 2018 Yorumu

Sosyal çevrenizle beraber yapacağınız planlarla haftanız sizi bekliyor sevgili Aslan ve yükseleni Aslan olanlar. Aslan burcunu bu hafta neler bekliyor? Astrolog Hande Kazanova haftalık Aslan burcunu yorumladı.

Venüs gerilemesi Aslan burcunu nasıl etkileyecek? İşte Astrolog Hande Kazanova'nın 1 - 7 Ekim 2018 haftası için yaptığı Aslan burcu haftalık yorumlarının detayları...

Gideceğiniz davetler, organizasyonlar, aktivetelerle dolu dolu bir hafta sizi bekliyor. Bu ay yakın çevre bağlantılarınızı ön plana çıkartıyor ama diğer taraftan eviniz, aileniz, yuvanızda gereken özeni hakediyor doğrusu. Bu alanlarda ilişkilerinizde geriye gitme gibi durumlarla karşılaşma ihtimaliniz çok yüksek. İletişim halindeyseniz satış, reklam, pazarlama, tanıtım, bilgisayar alanında işleriniz varsa bazı fikirlerinizde istediğinizi bulmakta zorlanabilirsiniz. Kolay inanmayacaksınız, beraber iş yaptığınız insanlarla olan bağlantılarınızda bir takım sürtüşmeler devreye girebilir. Biraz kendinizi rahatlatmalı ve olumsuz düşünceden uzak durmalısınız. Cuma günü Venüs gerileyecek. Venüs sizin ev, aile, yuva alanlarınızda gerileyecek ilişki gezegeni olduğu için aileniz ve yuvanızla olan bağlantılarınızda sıkıntı ve problemleri su üstüne çıkartabilir Venüs. Aile büyüklerinizin hayatında olumsuzluklar yada sorunlar karşınıza gelebilir. Bu dönem içersinde bir emlak ile ilgili bir adımınız varsa ev alacaksanız, ev değiştireceksiniz bazı sıkıntı ve sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bu yüzden 15 Kasım’a kadar büyük bir işe kalkışmak, yer değişimi, ev alımı gibi işlerden uzak durmakta fayda var. Satabilirsiniz ama alamazsınız sevgili Aslan’lar bu dönemde bu daha doğru olacaktır. Aklınızın bir köşesinde bulunsun.

Sitene Ekle