ASTROLOJİ 6.109 Görüntülenme 03.11.2018 00:08

Hande Kazanova Haftalık Akrep Burcu Yorumu - 5 - 11 Kasım 2018

5 - 11 Kasım 2018 haftasında Akrep burcunu neler bekliyor? Astrolog Hande Kazanova haftalık burç yorumlarında Akrep burcunu inceledi. Aşk, ekonomi, aile ve sağlık konularında burcunuz size ne diyor?

Bu hafta kendi köşenizde çok önemli olaylarla uğraşmayarak başlayacaksınız sevgili Akrep ve yükseleni Akrep olanlar. Astrolog Hande Kazanova 5 - 11 Kasım 2018 haftası haftalık burç yorumlarını cevapla.tv'de inceledi.

Bir takım değerlendirmeler yapmaya, affetmeye, unutmaya ihtiyacınız var özellikle sıkıntı ve sorunlarınız ikili ilişkiler tarafından geliyorsa 1-2 gün boyunca bazı konular üzerinden geçmek önemli olacak. Çarşamba günü Akrep burcunda Yeni Ay gerçekleşiyor. Akrep burcunda oluşan bu Yeni Ay ile beraber adım atmak istediğiniz konularda önemli kararlarınızı harekete geçirebilirsiniz. Ev değiştirmek, başka bir yere geçmek, iş ile ilgili konularda bir başlatma yada fiziki görüntünüz ve sağlığınızla ilgili atacağınız adımlar bu Yeni Ay beraber devreye girecek. Jüpiter, Yay burcuna geçiyor geçtiğiniz dönemde attığınız adımların karşılığını maddi olarak göreceğiniz bir yıl içersine giriyorsunuz. Cebinize giren para’nın arttığını göreceksiniz, bolluk ve bereket ile hareket edeceksiniz. Uzun zamandır alamadığınız bir alacağınız varsa yaptığınız işlerin parasal sonuçlarını görmek istiyorsanız işte bu 1 yıl maddi konularda size göz kırpıcak ve parasal konularda en şanslı burç olarak sizi karşımıza çıkartıcak sevgili Akrep’ler. Haftasonu yakın çevrenizden alacağınız güçlü desteklerle planlarınızı rahatlıkla oluşturacaksınız.

Sitene Ekle