ASTROLOJİ 1.560 Görüntülenme 26.04.2018 00:08

Hande Kazanova Haftalık Akrep Burcu Yorumu (30 Nisan - 6 Mayıs 2018)

Haftanız Akrep burcunda oluşacak bir Dolunay ile başlıyor, sevgili Akrep ve yükseleni Akrep olanlar. Astrolog Hande Kazanova Akrep burcunun karnesini cevapla.tv izleyecileri için inceledi.

Evet bu hafta sizin önemli çünkü Akrep burcunda sabah saatlerinde bir dolunay gerçekleşiyor. Astrolog Hande Kazanova Akrep burcunun karnesini cevapla.tv izleyecileri için inceledi. Yıldızınız bu hafta neler söylüyor?

Bu dolunay ile beraber hayatınızda almak istediğiniz önemli kararların devreye girdiğini göreceksiniz özel hayatınızda ve ikili ilişkilerinizde odaklı olduğunuz bu dönem içerisinde belkide kendini hayatınızı daha fazla önemsemeniz gerektiğini bu Dolunay ile anlayacaksınız sevgili Akrepler.

Fiziki sağlığınız ile ilgili önemli kararlarınız devreye girebilir. Görüntünüz ilgili konu ve olaylar yine size önemli kararlar aldırtabilir. Diyete başlayabilirsiniz yada yeme içmeye yönelik bir takım konuları daha fazla disiplin ile karşılamak isteyebilirsiniz. Yine özel hayatınıza sevdiğiniz insanla vereceğiniz kararların kendi hayatınıza yansımasıda bu hafta önemli olacaktır. Maddi konular önemli hafta ortasında parasal konular daha fazla hayatınızın merkezine yerleşebilir.

Hem parasal konular hemde yakın çevrenizle beraber yapacağınız bir takım planlar bu haftayı daha verimli geçirmenizi sağlayacak. Hafta sonu ise oldukça keyifli zamanlardan bir tanesi. Pazar günü sevdiğiniz insanla beraber yapacağınız güzel, tatlı planlar kendinizi aşk hayatınızda mutlu, huzurlu, sağlıklı ama birazcık fedakarlıkları yüksek bir şekilde hissetmenize sebep olabilir.

Sitene Ekle