ASTROLOJİ 1.087 Görüntülenme 13.04.2018 00:08

Hande Kazanova Haftalık Akrep Burcu Yorumları (16 - 22 Nisan 2018)

İş, hizmet ve sağlık alanlarınızda oluşacak Yeni Ay ile haftanız başlıyor sevgili Akrep ve yükseleni Akrep olanlar. Astrolog Hande Kazanova burcunuzun karnesine baktı.

Bugün itibariyle bir yeni ay gerçekleşecek iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda sevgili Akrep ve yükseleni Akrep olanlar. İş ile ilgili projeleriniz varsa, iş değiştirmek istiyorsanız, başka bir işe başvurmak istiyorsanız yada günlük hayatınızın akışıyle ilgili planlamalar yapmak istiyorsanız işte bu Yeni Ay sizi destekliyor. 

Sağlığınız ile ilgili konuları bu yeni ay ile beraber uygulayabilirsiniz sevgili Akrepler. Bu yeni ay'ı sıradan bir yeni ay gibi düşünmeyin. Sizi değiştirecek ve dönüştürecek olayları bir takım arka arkaya gelebilir. Sağlığınız da hiç beklenmedik bir takım etkilerle karşılabilirsiniz yada iş hayatınızda hiç beklenmedik olaylarla karşılaşabilirsiniz. İkili ilişkileriniz ve özel hayatınızda iyi hissettiğiniz karşı tarafa kendinizi iyi hissettireceğiniz bir dönem olacak. Diğer yandan da herşeyi karşı taraftan bekleyebilirsiniz. Bu dönem bu abartılardan kaçının. 

Çarşamba günü günlük hayatınızın akışında yada iş hayatınızda beklenmedik olaylar olabilir. Cuma gününden sonra ilginizi ve algınızı özel hayatınıza kaydırdığınız bir döngü içersine giriyorsunuz. 

Sitene Ekle