ASTROLOJİ 1.804 Görüntülenme 28.09.2018 00:04

Hande Kazanova Ekim 2018 Aylık Yengeç Burcu Yorumu

Eviniz, aileniz, yuvanız bu ay önemli sevgili Yengeç ve yükseleni Yengeç olanlar. Astrolog Hande Kazanova'dan Ekim ayı astroloji yorumunuzu cevapla.tv'ye anlattı.

Ekim ayında Yengeç burcunu neler bekliyor? Astrolog Hande Kazanova Ekim ay'ı burç yorumunuzu kaleme aldı.

Ekim ayına biraz isteksiz başlasanız bile daha fazla ilginizi alakanızı ailenize yönlendireceksiniz. 5 Ekim’de Venüs gerilemeye başlıyor, Venüs sizin aşk alanınızda gerileyecek. 31 Ekim’e kadar bu alanlarda bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Daha önceden ilişki yaşadığınız ama bir türlü sonuca ulaştıramadığınız konu ve olaylar bu Venüs gerilemesinde karşınıza gelebilir. Çocuğunuz varsa çocuğunuzla olan ilişkilerinize bu dönemde dikkat edin.

9 Ekim’de oluşan Yeni Ay ev, aile, yuva alanlarınızda önemli kararları ve başlangıçları karşınıza getirebilir ama bu alanınızın yöneticisi olan Venüs’ün gerilediğini unutmayın. Daha önceden konuşulmuş, tamamlanmamış işleri tamamlamaya çalışın.

10 Ekim’de daha fazla aşkı konuşacağınız bir döngüye merhaba diyeceksiniz. Eğer sıkıntı ve sorunlar yaşadıysanız Venüs gerilemesinden kaynaklı olarak şimdi bu sıkıntı ve sorunları daha olumlu bir şekilde ele almak ve bu sorunlara çözüm üretmek için harekete geçiceksiniz. Bu anlamda gökyüzü 15 Ekim civarı sizi destekleyecek.

24 Ekim’de oluşacak Dolunay arkadaş ve sosyal çevrenizde gerçekleşecek. Onların hayatında hızlı ve beklenmedik değişimler, sizin fikirlerinizi ve hayata bakış açınızı da değiştirebilir yada bir organizasyon, davet içersinde olacaksanız beklenmedik bir takım süpriz gelişmelerle ve duygusal bir takım olaylarla karşı karşıya gelebilirsiniz. Arkadaşlarınızla olan bağlantılarınıza ve gelecek adımlarınıza dikkat edin. Ay sonunda hayatın sizi desteklediğini göreceksiniz.

31 Ekim’de Venüs Terazi burcuna geçerek hareket edecek. Ev, aile yuva alanlarınıza dikkat edeceksiniz sevgili Yengeç’ler.

Sitene Ekle