ASTROLOJİ 1.586 Görüntülenme 28.09.2018 00:09

Hande Kazanova Ekim 2018 Aylık Yay Burcu Yorumu

Sosyal çevre ilişkileriniz kuvvetli bir şekilde Ekim ayına giriş yapıyorsunuz sevgili Yay ve yükseleni Yay olanlar. Astrolog Hande Kazanova'dan Ekim ayı astroloji yorumunuzu cevapla.tv'ye anlattı.

Ekim ayında Yay burcunu neler bekliyor? Astrolog Hande Kazanova Ekim ay'ı burç yorumunuzu kaleme aldı.

Arkadaşlarınızla yapacağınız plan ve programlar Ekim başında önemli olacak. Parasal konularda yaşadığınız sıkıntılar Ekim başında sizi zorlayabilir. 5 Ekim itibariyle Venüs geriliyor. Venüs sizin kadersel alanınızda gerileyecek sevgili Yay’lar. Özellikle arkadaşlarınızla olan bağlantılarınız, günlük hayatınızın rutin ilişkileri iş alanlarınızda ilişki içersinde olduğunuz insanlarla olan bağlantılarınızda kadersel bir takım etkilerle karşılaşabilirsiniz. Bu yüzden iş değişimi, sağlığınızla ilgili konularda ameliyat olma önemli konularda karar alma anlamında acileyetiniz yoksa bu Venüs gerilemesinde yapmamanızı tavsiye ederiz.

10 Ekim’den sonra biraz kendinizi geri plana çekiceğiniz bir döngü başlıyor. Hayatı anlamlandırmak, düşünmek, neden böyle olduğunu anlamlandırmak düşünmek neden böyle olduğunu bulmak anlamında ilginizi ve algınızı sosyallikten ziyade kendi içinize döndüreceksiniz. Belkide bu yalnızlık, bu düşünme size çok iyi gelecek çünkü hayatınızda yolunda gitmeyen konu ve olayları farketmek anlamında bu dönemi etkili bir şekilde kullanıcaksınız.

24 Ekim’deki Dolunay iş, hizmet, sağlık konularında beklenmedik ani kararları karşınıza getirebilir. İş hayatınızda çok hızlı karar alabilirsiniz yada aniden oluşacak bir olay sizin hayatınıza da etkileyebilir. Ay sonunda olumlu etkileniyorsunuz. Geri plandan yürüttüğünüz işlerinizde parasal olarak güzel, kalıcı sonuçlar elde edeceğiniz gibi diğer taraftanda dua’larınızın ve isteklerinizin karşılığının karşınıza geldiğini göreceksiniz.

31 Ekim’den sonra Venüs’ün Terazi burcuna geçerek gerilemesi 15 Kasım’a kadar arkadaşlarınızla olan bağlantılarınıza ve ilişkilerinize dikkat etmeniz gerektiğini söylüyor.

Sitene Ekle