ASTROLOJİ 2.119 Görüntülenme 28.09.2018 00:07

Hande Kazanova Ekim 2018 Aylık Terazi Burcu Yorumu

Kişisel girişimleriniz bu ay sizi destekliyor sevgili Terazi ve yükseleni Terazi olanlar. Astrolog Hande Kazanova'dan Ekim ayı astroloji yorumunuzu cevapla.tv'ye anlattı.

Ekim ayında Terazi burcunu neler bekliyor? Astrolog Hande Kazanova Ekim ay'ı burç yorumunuzu kaleme aldı.

Hayatınızla ilgili önemli kararlarınız, fikirleriniz varsa bütün bunları uygulayacak olayların hayatınızda hızlandığını göreceksiniz. Venüs, parasal konularda güzel fırsatlar verirken 5 Ekim’de Venüs’ün bu alanlarınızda gerilemesi ay sonuna kadar para konularından çok dikkatli hareket etmenizin altını çiziyor. Büyük harcamalardan kaçının sevgili Terazi’ler. Mutsuzluğunuzu para harcayarak üzerinizden atmamaya çalışın çünkü biraz buna meyilli olacaksınız. Paranızı bu dönemde tutmak önemli olsun.

9 Ekim’de oluşan Yeni Ay, hayatınızla ilgili kafanızdaki planları uygulamak için çok uygun ama sizin yöneticiniz Venüs gerilediği için sıfırdan bir işe başlamayın, önceden düşündüğünüz işlerin peşinden gitmeye özen gösterin.

10 Ekim’den sonra para alanınıza Merkür’ün girmesiyle beraber maddi konularda zorlandığınız bir takım işlerinizi kolaylıkla çözüme ulaştırabilir bu işlerinizin üzerine daha rahat eğilebilirsiniz. 15 Ekim’i bu anlamda hayatınızda kullanın.

24 Ekim’de oluşacak Dolunay, ortak parasal konularda beklenmedik, hızlı, ani gelişmeleri karşınıza getirebilir. Bir borç yada ödeme ortaya çıkabilir ve siz bu konuyla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz daha sakin, daha düşünülerek atılacak olan adımlar sizi olası zorluklardan koruyacak. Ay sonunda daha olumlu etkilere sahip olacaksınız parasal konularda güzel destekler yüzünüzü güldürebilir.

31 Ekim’den 15 Kasım’a kadar ilişkilerinize dikkat edin, sağlığınıza dikkat edin, bel, böbrek bölgenizi iyi koruyun. Estetik, saç değiştirme, alışveriş gibi olaylardan uzak durun.

Sitene Ekle