ASTROLOJİ 2.288 Görüntülenme 28.09.2018 00:10

Hande Kazanova Ekim 2018 Aylık Oğlak Burcu Yorumu

Kariyer ve iş ile ilgili konularla Ekim ayınız başlıyor sevgili Oğlak ve yükseleni Oğlak olanlar. Astrolog Hande Kazanova'dan Ekim ayı astroloji yorumunuzu cevapla.tv'ye anlattı.

Ekim ayında Oğlak burcunu neler bekliyor? Astrolog Hande Kazanova Ekim ay'ı burç yorumunuzu kaleme aldı.

Bu ay en fazla siz çalışacak ve en fazla siz göz dolduracaksınız ama sizi hoşnut etmek kolay olmayacak. Kafanızda bir takım planlar var ve bu planlara şüpheyle yaklaşacaksınız.

5 Ekim’de Venüs geriliyor. Ay sonuna kadar arkadaşlarınız ve sosyal çevrenize dikkat etmeniz gerekiyor daha önceden konuştuğunuz görüştüğünüz arkadaşlarınızla güzel işbirlikleri içersine girebilirsiniz ama herhangi bir organizasyon davetlere dayalı bir takım işleriniz varsa bu işlerinizde sıkıntı ve problemlere açık olacaksınız. Bu dönemde sosyal çevrenizdeki insandan hoşlanmak, yeni bir ilişkiye adım atmak için desteklenmeyeceksiniz.

9 Ekim’de oluşan Yeni Ay, kariyer ve işinizle ilgili önemli konuları karşınıza getirebilir. 10 Ekim’de Merkür, sosyal çevre alanlarınızı gerileyecek.

25 Ekim’de oluşacak Dolunay, aşk hayatınızda hızlı ve beklenmedik olayları karşınıza getirebilir. Sosyal çevreniz ve özel hayatınız arasında dengeyi kurmak kolay olmayacak daha sağ duyulu hareket etmeniz gerekecek.

29 Ekim’de sosyal çevrenizde çok güzel bir fırsat karşınıza gelebilir ve 31 Ekim’de Venüs Terazi burcuna geçerek gerilemeye devam edecek. 31 Ekim’den 15 Kasım’a kadar iş ve kariyer alanlarınızda ilişkilerinize dikkat etmeniz gerekecek.

Sitene Ekle