ASTROLOJİ 2.200 Görüntülenme 15.10.2018 13:05

Hande Kazanova Ekim 2018 Aylık Kova Burcu Yorumu

Kendinizi geliştirdiğiniz alanlarda güzel fırsatlar karşınıza çıkacak sevgili Kova ve yükseleni Kova olanlar. Astrolog Hande Kazanova'dan Ekim ayı astroloji yorumunuzu cevapla.tv'ye anlattı.

Ekim ayında Kova burcunu neler bekliyor? Astrolog Hande Kazanova Ekim ay'ı burç yorumunuzu kaleme aldı.

Öğrenci bir Kova iseniz bu ay eğitim ve öğrenim hayatınızda güzel sonuçlarla karşılaşma ihtimaliniz çok yüksek. Bu ay daha fazla göz önünde olacaksınız, kariyerinize yöneliceksiniz, önemli insanlarla bir araya geleceksiniz çeşitli fırsatlarla karşılaşacaksınız ama bazı noktalarda ayağınıza gelen fırsatları kaçırma ihtimalinizde olacak.

5 Ekim’de Venüs, kariyer ve iş alanlarınızda gerileyecek. Göz önünde buluncağınız ortamlarda ilişkilerinize dikkat edin.

9 Ekim’de oluşacak Yeni Ay, gelecek planlarınız açısından sizi hareketlendirecek ama Venüs’ün gerilediğini unutmadan harekete geçmek önemli olsun bu noktoda.

10 Ekim’de kariyer alanlarınıza giren Merkür ile beraber önemli konuşmalar, anlaşmalar, fikir iş birlikleri devrede olabilir. İş hayatınızda sıkıntı yaşadığınız konuları çözüme ulaştırmak anlamında da bu etkiyi olumlu bir şekilde kullanabilirsiniz özellikle 15 Ekim civarında.

24 Ekim’deki Dolunay ev, aile, yuva alanlarınızda ani, beklenmedik, süpriz çıkışları karşınıza getirebilir. Kariyerinize odaklandığınız bu döngü içersinde aile büyüklerinizle anlaşmak kolay olmayacak. Aniden bir taşınmada gündeme gelebilir bu döngü içersinde. Kariyerle ilgili konularda güzel şanslarınız olacak.

31 Ekim’de Venüs, Terazi burcuna geçerek gerilemeye devam ediyor. Eğitim, seyahat ve diğer insanlarla yapılacak olan işlerinizde dikkatli olmakta fayda var.

Sitene Ekle