ASTROLOJİ 949 Görüntülenme 28.09.2018 00:01

Hande Kazanova Ekim 2018 Aylık Koç Burcu Yorumu

Özel hayatınızın detayları ile Ekim ayınız başlıyor sevgili Koç ve yükseleni Koç olanlar. Astrolog Hande Kazanova'dan Ekim ayı astroloji yorumunuzu cevapla.tv'ye anlattı.

Ekim ayında Koç burcunu neler bekliyor? Astrolog Hande Kazanova Ekim ay'ı burç yorumunuzu kaleme aldı.

Sevdiğiniz insanla olan iletişiminizin kuvvetli olması, onunla olan bir takım sıkıntı ve problemleri konuşmak, bu konuların üzerine gitmek hemen Ekim ayının ilk haftasında önemli olcak ve bu alanda bir takım sıkıntı ve problemlerle karşılaşma ihtimaliniz var.

5 Ekim’de Venüs, Akrep burcunda gerileyecek. Ortak parasal alanda, ortak para alışverişleriniz de bir takım sıkıntı ve sorunlar ay sonuna kadar karşınıza gelebilir. Borcunuz varsa bu dönemde kredi almak, kredi çekmek, başkasına borç vermek, başkasından borç istemek gibi etkilerde desteklenmeyeceksiniz. Bu noktalarda biraz eşinizin parasal konulardaki sıkıntıları, sizin para’ya bakış açınızdaki sıkıntılarda eklenebilir. Ay sonuna kadar biraz daha dikkatli adımlar atmaya özen gösterin. Tutkularınızla hareket etmek size kaybettirebilir Koç’lar.

9 Ekim’de bir Yeni Ay gerçekleşecek bu Yeni Ay, ikili ilişkiler ve özel hayatınızla ilgili almanız gereken kararlarınızı destekleyen Yeni Ay’lardan bir tanesi. İlişki ile ilgili önemli adımlar atmadan önce Venüs’ün de gerilediğini aklınızdan çıkarmayın. Bu yüzden var olan bir takım kararlar üzerinde hareket etmeye özen gösterin.

10 Ekim’de Merkür Akrep burcuna geçmesiyle beraber parasal konularda yaşadığınız sıkıntı ve sorunları çözüm bulmak için harekete geçebilirsiniz. Bu harekete geçmek 15 Ekim civarında size güzel sonuçlar getirebilir. Daha önce konuşulan bir meseleyi, sorunu halledebilirsiniz.

24 Ekim’de bir Dolunay gerçekleşecek bu Dolunay sizin para alanlarınızı tetikleyecek. Bu Dolunay ile beraber elinize bir para geçebilir, parasal konularda inişler çıkışlar yaşayabilir ve duygusal kararlar almaya yatkın olabilirsiniz. Ay sonunda hayat sizi destekleyecek önemli yerlerden alacağınız desteklerle hem parasal konularda hem işinizle ilgili konularda istediğiniz sonuçları sağlayabileceksiniz.

31 Ekim itibariyle Venüs sizin ilişkiler alanınıza kayarak devam edecek. 15 Kasım’a kadar ikili ilişkileriniz ve özel hayatınızda bir takım sıkıntı ve problemler karşınıza gelebilir.

Sitene Ekle