ASTROLOJİ 1.482 Görüntülenme 28.09.2018 00:03

Hande Kazanova Ekim 2018 Aylık İkizler Burcu Yorumu

Aşk ve keyif dolu etkilerle Ekim ayınız başlıyor sevgili İkizler ve yükseleni İkizler olanlar. Astrolog Hande Kazanova'dan Ekim ayı astroloji yorumunuzu cevapla.tv'ye anlattı.

Ekim ayında İkizler burcunu neler bekliyor? Astrolog Hande Kazanova Ekim ay'ı burç yorumunuzu kaleme aldı.

İş ile ilgili konularda önemli adımlar, ilişkilerinde devrede olduğu bu ay bazı olaylar gözünüzde fazlasıyla büyüyebilir. 5 Ekim’de Venüs gerileyecek. Venüs sizin iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda gerileyecek sevgili İkizler’ler. Bu anlamda ay sonuna kadar beraber çalıştığınız insanların sıkıntıları ve sorunları sizi de etkileyebilir yada beraber çalıştığınız insanlarla olan bağlantılarınızda bir takım zorlanmalarla karşılaşabilirsiniz. Geçmiş işlerin, geçmişte konuşulmuş bir takım projelerin yeniden karşınıza geldiğini göreceksiniz.

9 Ekim’de bir Yeni Ay gerçekleşecek. Bu Yeni Ay sizin aşk alanınızda oluşuyor hem aşk ile ilgili hem çocuğunuz varsa çocuğunuzla ilgili konular yada çocuk istiyorsanız çocuklarla ilgili konuların bu Yeni Ay ile beraber hızlandığını görebilirsiniz. Venüs’ün gerilediğini unutmadan hareket edin. Yeni adımlar yerine daha önceden konuşulmuş, olmamış işleri başlatmak sizi yukarı taşıyabilir.

10 Ekim’de Merkür, Akrep burcuna geçicek iş, hizmet ve sağlık ile ilgili konularda gözünüzde büyüttüğünüz, sorun yaşadığınız alanlarda doğru iletişimi kullanırak aslında sıkıntı ve sorunlarınıza çözümde üreteceksiniz.

24 Ekim’deki Dolunay, bir olayın iç yüzünü ortaya çıkartabilir. Beklenmedik olaylarla karşılaşacaksınız sevgili İkizler. Kadersel olarak karşınıza gelecek olan bu olaylarla daha sakin olmalı ve daha sağ duyulu hareket etmeye özen göstermelisiniz. Ay sonuna doğru hayat sizi destekleyecek. Yeni iş alanları, kapıları, görüşmeleri, konuşmaları daha da öne çıktığını görebilirsiniz.

31 Ekim’de Venüs, Terazi burcuna geçiyor. 15 Kasım’a kadar özellikle eski ilişkiler, çözümlenmemiş konu ve olaylarla daha fazla ilgili olacaksınız sevgili İkizler.

Sitene Ekle