ASTROLOJİ 1.630 Görüntülenme 28.09.2018 00:02

Hande Kazanova Ekim 2018 Aylık Boğa Burcu Yorumu

İş hizmet ve sağlık ile ilgili konulara odaklanarak Ekim ayına giriş yapıyorsunuz sevgili Boğa ve yükseleni Boğa olanlar. Astrolog Hande Kazanova'dan Ekim ayı astroloji yorumunuzu cevapla.tv'ye anlattı.

Ekim ayında Boğa burcunu neler bekliyor? Astrolog Hande Kazanova Ekim ay'ı burç yorumunuzu kaleme aldı.

İlişki evinizde Venüs’ün gerilemesiyle beraber eski ilişkiler, konuşulmuş konular yada ilişkinizde var olan sıkıntı ve problemlerin su üstüne çıkmasıyla beraber karşı karşıya kalabilirsiniz. 5 Ekim’de Venüs sizin ikili ilişkiler ve ortaklaşa işler alanınızda gerileyecek ay sonuna kadar. Önemli bir ilişkiye başlamak, yeni bir proje içersinde bulunmak anlamında çok fazla desteklenmeyeceksiniz. Yarım kalmış ilişkilerin yeniden gündeme gelmesi, eski ilişkilerin karşınıza dikilmesi gibi konular ön planda olacak. 2010 yılının Ekim ve Kasım ayında yaşadığınız benzer deneyimleri bu alanda yaşayabilirsiniz.

9 Ekim’de oluşan Yeni Ay iş, hizmet ve sağlık ile ilgili konularda önemli konuları, başlangıçları karşınıza getirebilir. Daha önceden konuşulmuş, yapılmamış, tamamlanmamış kişilerle yapacağınız işler devrede olabilir.

10 Ekim’den sonra daha fazla iletişiminize ilişkilerinize kaydıracaksınız. Sıkıntı ve sorunlarınıza çözüm bulmak kolay olacak çünkü iletişim yönünüz ilişki alanına kayıyor. Sevdiğiniz insanla daha fazla iletişim içersine geçmek isteyebilirsiniz.

10 - 19 Ekim biraz dikkatli olmanız gereken tarihlerin başında geliyor. 24 Ekim’deki Dolunay, hayatınızla ilgili önemli kararları karşınıza getirecek. Bu Dolunay ile beraber hızlı beklenmedik duygusal tepkiler vermeye meyilli olacaksınız. Hayatınızı değiştirecek kararlar bu süreçte devrede olabilir. Ay sonunda desteklendiğiniz göreceksiniz sevgili Boğa’lar. İkili ilişkiler ve özel hayatınızda güzel olumlu sonuçlar karşınıza gelebilir.

31 Ekim’de Venüs iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda gerilemesine devam edecek. 31 Ekim ile 15 Kasım arasında iş, hizmet ve sağlık ile ilgili konularda sıkıntı ve sorunlara açık görünüyorsunuz.

Sitene Ekle