ASTROLOJİ 1.616 Görüntülenme 28.09.2018 00:06

Hande Kazanova Ekim 2018 Aylık Başak Burcu Yorumu

Önemli parasal konularla Ekim ayınız başlıyor sevgili Başak ve yükseleni Başak olanlar. Astrolog Hande Kazanova'dan Ekim ayı astroloji yorumunuzu cevapla.tv'ye anlattı.

Ekim ayında Başak burcunu neler bekliyor? Astrolog Hande Kazanova Ekim ay'ı burç yorumunuzu kaleme aldı.

Maddi alanınız hızlı bu alanda önemli konuşmalar ve görüşmeler içerisindesiniz ve yakın çevrenizle beraber hareket edeceğiniz işleriniz önemli. Cuma günü itibariyle Venüs, gerilemeye başlayacak ve yakın çevrenizle ilişkilerinizde sıkıntı ve sorunlara açık bir döngü içersine gireceksiniz. Ay sonuna kadar büyük girişimlerden, iş oluşumlarından, görüşmelerden, konuşmalardan kaçınmakta fayda var. Yine yakın çevrenizde kim varsa akrabalar, kuzenler, arkadaşlar, kuzenler gibi yakın ilişki içersinde olduğunuz insanlarla ilişkileriniz bu dönemde zedelenebilir. Daha önceden görüştüğünüz, konuştuğunuz insanlarla bir araya gelebilir ve bu alanda fırsatlar yakalayabilirsiniz.

9 Ekim’deki Yeni Ay parasal konularda önemli kararları karşınıza getirecek. 10 Ekim’de iletişim alanlarınıza Merkür’ün girmesiyle beraber sıkıntı yaşadığınız konu ve olayları istediğiniz yöne çekme ihtimalini de oluşturacaksınız yani sorunlarınıza çözümler üretebilirsiniz.

24 Ekim’de oluşacak Dolunay seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak olan işlerde hızlı ve beklenmedik konu ve olayları karşınıza getirebilir. Bir anlamda işlerinizde beklenmedik koşulların karşınıza geldiğinizi görebilirsiniz. Uzaktaysanız, seyahatteyseniz, eğitim ile ilgili bir alandaysanız bu alanlarda hızlı duygusal değişimler karşınız gelebilir. Ay sonu daha sakin, daha olumlu etkilerle karşılanıyorsunuz.

31 Ekim’de Venüs, Terazi burcuna geçerek gerilemeye devam edecek. 15 Kasım’a kadar gözlerinizi parasal konularda dört açarak ve buna göre hareket edeceksiniz.

Sitene Ekle