ASTROLOJİ 1.881 Görüntülenme 01.10.2018 11:22

Hande Kazanova Ekim 2018 Aylık Balık Burcu Yorumu

Para alışverişleri, partnerinizin parası ile ilgili konular gündeminizde olacak sevgili Balık ve yükseleni Balık olanlar. Astrolog Hande Kazanova'dan Ekim ayı astroloji yorumunuzu cevapla.tv'ye anlattı.

Ekim ayında Balık burcunu neler bekliyor? Astrolog Hande Kazanova Ekim ay'ı burç yorumunuzu kaleme aldı.

Kendinizi eğitmek istediğiniz, daha fazla bilgiye yer açtığınız, değişik insanlardan etkilendiğiniz bir döngü içersindesiniz. Kafanızda atamadığınız bir takım şüpheleriniz, olumsuz durumlarınız söz konusu olacak Ekim başında.

5 Ekim’de Venüs, sizin eğitim, hukuk, seyahat alanlarınızda gerileyecek. Seyahat ve eğitim alanlarınızda dikkatli olmakta fayda var. 9 Ekim’deki Yeni Ay, parasal konularda almak istediğiniz kararlar için sizi harekete geçircek ama bu kararlarınızda çok büyük, yepyeni adımlarınızdan ziyade daha önceden konuştuğunuz, görüştüğünüz insanlarla yapacağınız adımları devreye sokabilirsiniz.

15 Ekim’de bir sıkıntı ve sorunu çözüme ulaştırmak için olumlu etki altında olacaksınız. 24 Ekim’deki Dolunay, yakın çevre alanlarınızda hızlı ve beklenmedik konuları karşınıza getirebilir. Yani kardeşiniz, akrabalarınız, yakın çevrenizde kim varsa onların hayatında hızlı gelişmeler yaşanabilir, sizde bu dönemde hızlı adımlar atabilirsiniz. Siz de bu dönemde hızlı kararlar verip, hızlı adımlar atmak isteyebilirsiniz. Olayların gidişatı çok kontrolünüzde olmayacak bu yüzden daha sakin kararlar almaya özen gösterin.

28 Ekim - 29 Ekim bu anlamda sizi destekleyecek. Geleceğinizi ilgilendirecek önemli işler, önemli konular karşınıza gelebilir. Mesela bir davanız varsa 29 Ekim haftası bu davadan istediğiniz sonuçları almanız çok yüksek görünüyor.

31 Ekim’de Venüs, Terazi burcuna geçerek gerilemeye devam edecek. 15 Kasım’a kadar kimseden borç almayın, borç vermeyin paranızı daha çok kendiniz için harcamaya özen gösterin.

Sitene Ekle